Кейт Бланшетт озвучила документальний фільм про воєнний Харків

Кейт Бланшетт озвучила для британського телеканалу Channel 4 фільм Ukraine: Life Under Attack, який команда каналу знімала протягом трьох місяців. Прем’єра відбулась 27 червня

47-хвилинна стрічка розповідає історії цивільних харківʼян, які переховуються від обстрілів. А також служб порятунку, які працювали навіть під час найінтенсивніших атак на місто. Наприклад, Channel 4 висвітлює історію пожежника Романа, описує воєнні будні його пожежної частини та знайомить з сімʼєю, яка на час війни переїхала жити до нього на роботу.

«Насправді, це зворушливий портрет життя Харкова та Харківської області з точки зору цивільних та представників екстрених служб, що залишилися у місті під час російського вторгнення», — коментує виконавча продюсерка фільму Невін Мабро.

Подивитися фільм повністю можна тут.

Кейт Бланшетт — амбасадорка доброї волі Управління Верховного комісара ООН у справах біженців й неодноразово закликала до підтримки України.

А жовто-блакитний костюм акторки від американського бренду Grayscale виставлять на аукціоні ООН. Усі кошти передадуть на допомогу українським сім’ям, що постраждали від російської агресії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cate blanchett (@cate_blanchettofficial)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis