Killer Mike з Run the Jewels випустив перший за 10 років сольний трек

Американський репер представив трек RUN та кліп до нього. У записі композиції взяли участь Young Thug та стенд-ап комік Дейв Шаппель, який прочитав вступ до неї. У відео зображена боротьба темношкірих проти намагань перетворити Південь США на Конфедерацію (обʼєднання американських південних штатів, що існувало впродовж 1861-1865 років та намагалося зберегти рабовласницьку систему)

У кліпі Killer Mike також закликав звільнити Young Thug, який наразі перебуває під арештом — його звинувачують у створенні банди, яка брала участь у розбійних нападах, вбивствах та інших злочинах.

Young Thug заарештували на початку травня. Прокуратура США вважає, що у 2021 він заснував банду Young Slime Life, назва якої повторює назву його лейбла YSL Records (Young Slime Life, або Young Stoner Life, або Young Slatt Life). За даними поліції, вона повʼязана з угрупуванням Bloods, одним з двох найбільш відомих в США разом з Crips.

Банда налічувала 28 учасників. Їх всіх підозрюють у «злочинній змові з метою порушення закону, покликаного розслідувати, контролювати та переслідувати організовану злочинність». У поліції вважають, що окрім вбивств та розбою члени Young Slime Life залякували свідків, викрадали машини, грабували та торгували наркотиками.

У 2012 році Killer Mike випустив сольний альбом R.A.P. Music. У 2013 спільно з репером El-P створив дует Run The Jewels. Їхній однойменний дебютний альбом вийшов того ж року.

Для музики гурту характерні жорсткі ритми та тексти на соціальні теми, такі як нерівність, бідність та жорстокість поліції.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis