Kelela випустила новий альбом

Перший з релізу у 2017 році дебютного Take Me Apart лонгплей Kelela отримав назву RAVEN, і вийшов на лейблі Warp Records. У нього увійшли 15 треків. Продюсуванням альбому разом з Kelela займались ембієнт-дует OCA, LSDXOXO, Asmara, Yo Van Lenz та Florian T M Zeisig

«Більшу частину своєї кар’єри Kelela присвятила поєднанню чуттєвого ритм-енд-блюзу у стилі Джанет Джексон і авангардної танцювальної музики, тому новий альбом може здатися несподіваним кроком для виконавиці. Утім насіння RAVEN було посіяно багато років тому, коли Asmara та Kelela зібралися разом для Aquaphoria. Ембієнт-мікс 2019 року, записаний на честь 30-річчя лейблу Warp, показав, як вокал Kelela злітає над класичними записами Aphex Twin, Takashi Kokubo та Oneohtrix Point Never.

Того ж року співачка ствердно відповіла на питання чи стане вона займатися ембієнтною музикою в майбутньому. Так Kelela заявила про своє прагнення вписати кольорових жінок в історію ембієнтної музики», — описує альбом The Resident Advisor.

«Ліричні сценарії треків нового альбому Kelela переважно романтичні, зосереджені довкола почуттів бажання, довіри, вразливості та неприйняття. Написані та аранжовані самою співачкою, пісні мають імерсивний характер. Перший трек лонгплею — Washed Away задає тон спокійним переливом синтезаторних акордів. Її високий голос стає центром мелодії, спритно прикрашаючи реліз за допомогою нот і зміни висоти. У цьому альбомі часто використовуються ефекти відлуння, ілюструючи його контрастні теми самотності та єдності», — описує альбом The Financial Times.

Kelela повернулась після п’ятирічної паузи у вересні 2022, випустивши трек та кліп Washed Away, а згодом представивши ще два сингли — Happy Ending та On The Run, співпродюсерами якого виступили Yo Van Lenz, Bambii та Kaytranada.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis