Linkin Park випустили анімаційний кліп на невиданий трек 2003 року

Linkin Park представив новий анімаційний кліп на невиданий раніше трек Lost. 7 квітня гурт планує випустити перевидання альбому Meteora, присвячене 20-річчю з моменту релізу лонгплею

Трек Lost був записаний у 2003 році для альбому Meteora, проте в фінальний треклист він так і не потрапив. В записі треку брав участь вокаліст гурту Честер Беннінгтон, який покінчив життя самогубством у 2017 році.

Кліп на трек Lost створений на основі старих відео з виступів гурту, оброблених за допомогою нейромережі Kaiber. Вона використовує штучний інтелект для генерування зображень на основі введеного текстового запиту.

Режисерами відео виступили цифрові художники Емілі Янг, він же pplpleasr, та Мацей Куціара — співзасновники відеоплатформи Shibuya.

Meteora — другий студійний лонгплей Linkin Park, який вважається одним із найпопулярніших альбомів сторіччя. Він розійшовся тиражем в 16 мільйонів копій.

В делюкс-версію Meteora, реліз якої запланований на 7 квітня, увійдуть невидані раніше треки, демо-записи та концертні версії синглів. Альбом також видадуть на вінілі, DVD та CD-дисках.

Linkin Park — американський рок-гурт, заснований 1996 року однокласниками Майком Шинодою та Бредом Делсоном. Представники жанру ню-метал та лауреати двох премій «Греммі».

Дебютний альбом Hybrid Theory вийшов 24 жовтня 2000 року. Лонгплей розійшовся 30-мільйонним тиражем і досі вважається найкращим у кар’єрі гурту та знаковим для жанру альтернативного року. Останній, сьомий альбом гурту One More Light вийшов у 2017 році.

Група зупинила діяльність після самогубства вокаліста Честера Беннінгтона влітку 2017 року.

У 2020 році Linkin Park перевидали дебютний альбом Hybrid Theory.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis