Кендрік Ламар левітує над океаном у новому кліпі

Кендрік Ламар випустив новий кліп на трек N95, що ввійшов до останнього альбому репера Mr. Morale & the Big Steppers. Відео він зрежисирував разом з Дейвом Фрі — його давнім другом та колишнім президентом лейблу TDE

В кліпі на N95, наповненому релігійними та соціально-політичними посиланнями, разом з Кендріком знялись репер та його кузен Baby Keem, а також скейтбордист Тайшон Джонс. 

Користувачі Твіттера підмітили, що зйомки кліпу проходили ще два роки тому. У вересні 2020 року фанати опублікували відео, де репер висить на кріпленнях над океаном.

Тоді ж з’явилося фото репера біля телефонної будки у Лос-Анджелесі — кадри на цій локації також стали частиною нового кліпу Ламара.

Кендрік Ламар представив подвійний альбом Mr. Morale & The Big Steppers 13 травня.

Гостьові куплети для лонгплею записали Бет Гіббонс з гурту Portishead, Summer Walker, Ghostface Killah, Thundercat, Baby Keem, Sampha, Kodak Black, Sam Dew, Tanna Leone, Taylour Paige, Blxst та Amanda Reifer. 

Крім того, в треках неодноразово можна почути голос Екхарта Толле — німецького письменника та духовного учителя, з яким Ламар зустрічався під час роботи над релізом.

В треках репер описує свій світогляд, розповідаючи про ставлення до грошей, кохання, відповідальності та гендеру, а також про його особисті стосунки з батьком та жінками.

Альбом Mr.Morale & Big Steppers став останнім релізом Кендріка на лейблі Top Dawg Entertainment, з яким він співпрацював 17 років. Репер об’явив про завершення роботи з TDE у серпні 2021 року. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis