Кендрік Ламар випустив новий альбом. Перший за п’ять років

Кендрік Ламар представив подвійний альбом Mr. Morale & The Big Steppers — перший лонгплей репера з моменту виходу DAMN. в 2017 році. В новий реліз ввійшло два диски, в кожному з яких по дев’ять треків 

Гостьові куплети для Mr. Morale & The Big Steppers записали Бет Гіббонс з гурту Portishead, Summer Walker, Ghostface Killah, Thundercat, Baby Keem, Sampha, Kodak Black, Sam Dew, Tanna Leone, Taylour Paige, Blxst та Amanda Reifer. 

Крім того, в треках неодноразово можна почути голос Екхарта Толле — німецького письменника та духовного учителя, з яким Ламар зустрічався під час роботи над релізом.

В треках репер описує свій світогляд, розповідаючи про ставлення до грошей, кохання, відповідальності та гендеру, а також про його особисті стосунки з батьком та жінками.

На обкладинці альбому Кендрік у терновому вінку та з пістолетом за поясом тримає дівчинку. За інформацією порталу TMZ — це його дворічна донька. Справа від них на фотографії партнерка репера Уітні Олфорд, яка тримає на руках їх другу дитину. Її народження репер зберігав в секреті.

Голос дівчини можна почути на одному з треків — We Cry Together. 

Альбом Mr.Morale & Big Steppers став останнім релізом Кендріка на лейблі Top Dawg Entertainment, з яким він співпрацював 17 років. Репер об’явив про завершення роботи з TDE у серпні 2021 року. 

«Продюсую свій останній альбом для TDE, я відчуваю радість за те, що 17 років було частиною такого культурного спадку. Це історія боротьби, успіху та, найголовніше, братства. Хай Всевишній надалі нагороджує лейбл щирими творцями. А я продовжую займатися своїм життєвим призначенням», — писав Ламар у заяві.

За тиждень до релізу Mr.Morale & Big Steppers Кендрік Ламар випустив кліп на трек The Heart Part 5. У мінімалістичному відео Ламар за допомогою технології діпфейк перевтілюється у баскетболіста Кобі Брайанта, реперів Каньє Уеста та Nipsey Hussle, акторів Джуссі Смоллетта та Уїлла Сміта, а також футболіста О. Джея Сімпсона.

Цикл треків Ламара The Heart стартував ще у 2010 році. Кожна з чотирьох попередніх частин виходила незадовго до релізу його мікстейпів чи альбомів та давала слухачам уявлення про музичний напрям проєктів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis