Кіану Рівз зніметься в наступному фільмі Джони Хілла

Видання Deadline пише, що Джона Хілл працює над новим фільмом Outcome («Наслідки»). Головну роль в стрічці може зіграти Кіану Рівз

Деталі сюжету та подробиці майбутнього фільму тримають в секреті. Представники Джони Хілла та Кіану Рівза не прохання Deadline прокоментувати новини.

Над сценарієм майбутньої стрічки Хілл працював разом з Езрою Вудсом («Білий клик»).

Видання Deadline додало, що Outcome може вийти напередодні Дня подяки (24 листопада), а кілька студій та стримінгів «вже зацікавились купівлею стрічки».

Джона Хілл не знімав повнометражні фільми з моменту його режисерського дебюту, стрічки «Середина 90-х», в 2018 році.

14 листопада на Netflix вийшов документальний фільм Stutz, зйомками якого займався Хілл. Стрічка розповідає про американського психотерапевта Філа Штуца, який консультує Джону, та досліджує питання психічного здоров’я та чому важливо звертатись за допомогою до спеціалістів.

В листопаді студія Lionsgate Films випустила перший трейлер четвертої частини трилера «Джон Уік»з Кіану Рівзом в головній ролі.

Сюжет розповість про те, як Джон Вік разом з «королем підземної мафії» у виконанні Лоуренса Фішберна («Матриця») бореться проти «Високого столу» — організації з 12 впливових мафіозних кланів, які заправляють у всесвіті стрічки.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis