Перший погляд: Зістарені кросівки з колаборації Maison Margiela та Reebok

У вересні Maison Margiela та Reebok випустили спільну модель кросівок Club C Memory Of V2. Тепер команди продовжують колаборацію та представляють кросівки Reebok TZ Pump Deadstock

В основі моделі лежить класичний силует Reebok TZ Pump, представлений у 1990-х роках.

Основним акцентом пари став дизайн у стилістиці зістареного взуття. Верх нових кросівок виконали у білому кольорі та доповнили імітацією пошкоджень матеріалу: плямами, тріщинами та потертостями.

Для «псування» кросівок команда Maison Margiela застосувала техніку гідролізу — хімічного руйнування матеріалу, спричинене контактом з водою. Подібну технііку команда бренду раніше застосувала для моделі кросівок DDSTCK, представлених у 2020 році.

Нову спільну модель представили в біло-червоному, біло-синьому та біло-зеленому кольорах. Кросівки також доповнили вставкою у вигляді помаранчевого баскетбольного м’яча на язичку, забрудненою шнурівкою, а також логотипом Reebok збоку та підвіскою з написом The pump.

З 18 листопада Maison Margiela x Reebok TZ Pump Deadstock надійдуть у продаж в окремих магазинах Maison Margiela та на сайті бренду. Ціна — 1150 доларів.

В 2020 році Maison Margiela та Reebok випустили кросівки-табі на основі моделі Instapump Fury. Через рік бренди представили ще одну модель тобі на основі силуету Reebok Classic Leather, а згодом створили високий варіант кросівок з роздвоєним носком — Classic Leather Tabi High.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis