Кіберспортсменам заборонили носити Crocs на турнірах з Counter-Strike: Global Offensive

Одна з найбільших кіберспортивних організацій у світі ESL заборонила спортсменам носити Crocs на турнірах з Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Також гравцям заборонили взувати шльопанці під час матчів і загалом носити на змаганнях будь-яке відкрите взуття. ESL оновила правила 20 липня 2023 року

Також згідно з новими вимогами кіберспортсмени мають вдягати однакову командну форму, яка обовʼязково передбачатиме довгі штани та закрите взуття. Шорти та головні убори віднині під забороною.

У випадку порушення правил ESL штрафуватиме гравців на суму у мінімум 250 доларів. Також організатори турнірів з CS:GO матимуть право не допускати до змагань вдягнутих не за правилами гравців.

ESL намагатиметься страхувати гравців та надавати їм одяг, що відповідає правилам. Утім його вартість вираховуватимуть з призових команди-порушниці. Також якщо зміна одягу спричинятиме затримку та паузи у турнірі організація штрафуватиме порушників.

У жовтні 2022 на чемпіонаті світу з League of Legends затримали гру між командами Evil Geniuses та LOUD через нерегламентоване взуття.

Гравець EG Джозеф Jojopyun Піун вийшов на матч у Crocs. А за правилами Riot Games, американського розробника, видавця й організатора кіберспортивних турнірів, гравці мають виступати у закритому взутті. Атлету надали змінні кросівки.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis