Подивіться тизер «Американської історії жахів: вразливий» з Кім Кардаш’ян

Телеканал FX випустив перший тизер до дванадцятого сезону «Американської історії жахів» (American Horror Story) з підназвою «Вразливий» (Delicate). У серіалі Раяна Мерфі зіграли Кара Делевінь, Емма Робертс та Кім Кардаш’ян, для якої це дебют у телевізійному серіалі. Сценаристи писали роль спеціально для неї

У короткому тизері під ремікс треку Rock-a-bye Baby показують головних героїнь у білих перуках, яйце, яке випадає з гнізда, та Кім Кардаш’ян у чорній сукні, яка заколисує дитину у білому простирадлі. 

12 сезон «АІЖ» стане першим, сценарій якого напишуть на основі книги — «Вразливий стан» (Delicate Condition) письменниці Даніель Валентайн. Реліз видання відбудеться у серпні 2023 року й розповість про молоду жінку, яка розуміє, що загадкове й зле створіння зробить все можливе, щоб завадити її вагітності.

Видавництво називає книгу «феміністичним додатком до “Дитини Розмарі”», якого ми всі так потребували».

Якщо для Кардаш’ян та Делевінь це перша поява у серіалі, то Емма Робертс вже всьоме зіграє у «АІЖ» Раяна Мерфі. Вона уперше з’явилася в третьому сезоні «АІЖ» — «Ковен» (Coven) 2013 року. Також акторка ставала частиною касту четвертого сезону — «Шоу фріків» (Freak Show), сьомого — «Культ» (Cult), восьмого — «Апокаліпсис» (Apocalypse) та девʼятого — «1984».

Поки невідомо, коли відбудеться прем’єра, але всі епізоди серіалу покажуть на телеканалі FX та на стримінгу HULU.

 

«Американська історія жахів» — американський серіал-антологія у жанрі горор, створений Раяном Мерфі та Бредом Фелчаком. Кожен сезон знімають, як окремий мінісеріал — з різними персонажами та на нових локаціях, а також має окрему сюжетну лінію. Сюжет часто обігрує актуальні події у світі та США.

Перший сезон вийшов восени 2011 року. Серіал отримав понад 100 номінацій на «Еммі» та виграв 13 статуеток.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis