A$AP Rocky випустив новий трек

RIOT (Rowdy Pipe’n) став першим сольним синглом A$AP Rocky, який вийшов цього року. Проте після релізу треку репер презентував ще й рекламу навушників Beats Studio Pro, а на одній з фотографій зі знімального майданчика показав підвіску з літерою Z. Розповідаємо про ситуацію докладніше 

Про новий трек

Продакшеном треку займались The Neptunes — дует Фаррелла Вільямса та Чада Г’юго. Для приспіву RIOT (Rowdy Pipe’n) A$AP Rocky засемплив трек Nirvana Smells Like Teen Spirit.

В грудні 2022 року репер представив трек Same Problems?. Очікується, що разом з новим синглом вони увійдуть в майбутній альбом Don’t Be Dumb.

Репер анонсував його в грудні, під час виступу для Amazon Prime. Коли відбудеться реліз та деталі лонгплею поки не розкривають.

Про ситуацію з підвіскою із літерою Z

Через декілька годин після виходу синглу A$AP Rocky показав рекламу нових навушників Beats Studio Pro від Apple. Відео стало режисерським дебютом репера.

В Інстаграмі він поділився кадрами зі знімань. На одному з фото — крупний кадр підвісу у формі літери Z, яка формується з танків. Після масової критики в коментарях репер видалив знімок та закрив можливість коментувати допис.

Проте лишилась ще одна фотографія. На ній репер в паску з іменем його сина RZA. І літера Z виконана з тих же танків, що й попередній підвіс.

Офіційний коментар чи пояснення з приводу ситуації ні репер, ні його команда, поки не надали.

В січні 2023 року на честь 10-річчя з релізу дебютного студійного альбому Long.Live.A$AP. репер представив відео Angels Pt. 2. Це друга версію кліпу на однойменний трек, який увійшов до лонгплею.

Останній альбом репера TESTING вийшов в травні 2018 року. Детальніше про кар’єру репера та його вплив на хіп-хоп індустрію ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis