Kid Cudi випустив новий альбом Entergalactic

Kid Cudi представив восьмий студійний лонгплей Entergalactic. Паралельно з ним на Netflix вийшов однойменний мультфільм, знятий за мотивами альбому 

В записі Entergalactic брали участь Ty Dolla $ign, 2 Chainz, Don Toliver, Steve Aoki та продюсер Dot da Genius.

Лонгплей вийшов в день народження Вірджила Абло 30 вересня. За словами Kid Cudi, він присвятив реліз дизайнеру, який помер в листопаді 2021 року.

Мультфільм Entergalactic для Netflix Kid Cudi створив разом з режисером Кенья Баррісом. 

Стрічка розповідає історію молодого художника на ім’я Джабарі, який переїжджає у нову квартиру, закохується у свою сусідку та намагається знайти баланс між роботою та стосунками.

В офіційному описі говориться: «Це історія про двох молодих художників, які долають повороти та труднощі пошуку кохання. Вибух мистецтва, музики та моди відбувається в єдиному місті, яке може витримати все це: у Нью-Йорку».

Головного героя в мультфільмі озвучив сам Kid Cudi, а інших персонажів — Тімоті Шаламе, 070 Shake, Джейден Сміт, Маколей Калкін, Тейяна Тейлор, Джессіка Вільямс, Ванесса Хадженс та Лора Геррієр.

У грудні 2020 року Kid Cudi випустив третій і фінальний альбом з серії Man on the Moon. В Man on the Moon III: The Chosen ввійшли 18 треків. Гостьові куплети для него записали Skepta, нью-йоркский рэпер Pop Smoke, Trippie Redd та співачка Фібі Бріджерс.

Музичною частиною альбому займались Майк Дін, постійні продюсери Каді — Dot Da Genius, який спродюсував трек Day ‘n’ Nite та альбом Kids See Ghosts, та Plain Pat, який працював над двома попередніми альбомами серії Man on the Moon. В записі також брали участь Еміль Хейні, Wondagurl, Ентоні Кілхоффер, брат Біллі Айліш FINNEAS, засновник Tame Impala Кевін Паркер, дует Take A Daytrip, електронний музикант Nosaj Thing та учасник гурту Ratatat E*Vax.

Докладніше про Man on the Moon III: The Chosen ми розповідали у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis