Cardi B випустила трек з Каньє Вестом

Cardi B представила новий сингл Hot Shit, гостьові куплети для якого записали Каньє Вест та репер Lil Durk. Це перший сольний реліз реп-виконавиці з моменту виходу синглів Up та Bet It у 2021 році

Напередодні релізу Cardi B розповіла, що свою частину пісні вона записала ще у 2019 році, а також розповіла трохи докладніше про куплет Веста для її треку:

«Каньє віддав мені свій куплет декілька місяців тому, коли його ім’я світилось в усіх медіа через події у його житті. Мені подобається, що його текст особистий, але не занадто відвертий… У мене було багато діалогів з Каньє. Я так багато про нього дізналась, про те, яка він чудова та мила людина. Мені захотілось, щоб якомога більше людей змогли поговорити з ним та побачити його справжнього».

Виконавиця також розповіла, що у неї готовий ще один сингл, після прем’єри якого вона візьметься за роботу над новим альбомом.

Канье тизерив спільну роботу з Cardi B ще у січні цього року. В одному з інтерв’ю він зізнався, що «завжди вірив у неї», ще з тих часів, коли Cardi B брала участь у американському шоу Love & Hip-Hop в 2015 році.

У лютому 2021 року Cardi B випустила кліп на сингл Up, режисером якого виступила українка Таню Муіньо. А в липні того ж року режисерка зняла ще одне відео з реп-виконавицею — відео на її спільний зі співачкою Normani трек Wild Side.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis