«Київ — це ми!»: New Balance представив форму для футбольного клубу «Динамо» Київ

New Balance розробив нову домашню та виїзну форму для гравців київського «Динамо» на сезон 2021/2022. DTF Magazine розповідає про неї детальніше

Нова форма

Домашній комплект представили у біло-блакитному, а виїзний — у синьо-блакитному кольорах. 

Речі доповнили шевроном ФК «Динамо» Київ, прапором України, брендингом New Balance та слоганом: «Київ — це ми!». В команді бренду говорять, що останній «символізує єдність команди з містом та фанатами».

Форму створено з використанням технології NB Dry, що відводить вологу від тіла та швидко сохне. Речі також оснастили спеціальною жакардовою системою вентиляції.


Це вже далеко не перша форма, створена New Balance для ФК «Динамо» Київ. На рахунку спортивного бренду, що співпрацює з клубом, вже три комплекти. Ось в чому особливість кожного з них:

Cезон 2018/2019

Презентацію першого спільного комплекту, провели на НСК Олімпійський за участі гравців ФК «Динамо» Київ, а також представників клубу, New Balance та фанатів.

Форму у базових біло-синіх кольорах випустили не тільки для гравців основної команди, а й для футболістів молодших вікових груп, аж до гравців динамівської академії.

Сезон 2019/2020

Головним елементом форми у фірмових кольорах клубу, став автограф Валерія Лобановського, що нанесли під емблемою ФК «Динамо» Київ.

В New Balance деталь назвали «даниною поваги легендарному тренеру на честь 80-річчя з дня його народження».

Сезон 2020/2021

В сезоні 2020/2021 бренд вперше представив не два, а три комплекти форми. Їх особливістю став смугастий принт, що «нагадує хвилі могутнього Дніпра та символізує нову смугу в історії клубу».

Спортивний бренд вже продовжив контракт з футбольним клубом та створить форми для сезонів 2022/2023 та 2023/2024.


Кампейн нової форми

В New Balance дизайн нових комплектів називають «сучасною інтерпретацією спортивного одягу 1990-х років та даниною поваги перемогам клубу».

«New Balance хотів відсвяткувати золоту еру київського “Динамо”. Поєднуючи ескізи традиційної спадщини з вуличним одягом 1990-х, ми створили ексклюзивні домашній та виїзний комплекти, які виглядають сучасно та, одночасно з цим, мають глибокий зв’язок з історією клубу та Києва», — прокоментував запуск генеральний менеджер New Balance Football, Кенні Маккаллум.


Перший матч у домашніх ігрових комплектах світлого кольору команда зіграє 1 серпня на НСК «Олімпійський».

З 29 липня комплекти форми можна купити в інтернет-магазині New Balance, а також в Fan-shop «Динамо» Київ на НСК «Олімпійський» та онлайн-магазині клубу. З 30 липня комплекти форми будуть доступні в концептуальних магазинах New Balance, перелік яких представлений на сайті

Матеріал підготовлено за підтримки:


Подписывайтесь на DTF Magazine в Facebook, Instagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis