Київський бренд Sort Company презентує у Варшаві новий скейт-фільм

Команда київського бренду Sort Company влаштує показ скейт-фільму REMBER 5: WORLDWIDE — п’ятої частини їх серії REMBER. Презентація нового проєкту пройде 25 травня у варшавському кінотеатрі Kinoteka, що знаходиться в будівлі Палацу культури та науки  

Роботу над REMBER 5: WORLDWIDE Sort Company вели весь 2021 рік, а зйомки проходили у Києві, Харкові, Одесі, Сумах, Барселоні та Мілані. До початку повномасштабної війни команда планувала провести прем’єру в українських містах.

Варшавський показ пройде за підтримки автора польского скейт-фільму IF YOU DON’T SKATE, DON’T START Криштофа Годека.

Отримати квитки можна у скейт-шопі SH STORE у Варшаві: вхід на показ безкоштовний, охочі можуть задонатити команді будь-яку суму, яку потім направлять на гуманітарну допомогу жителям України. Всього випустили 190 квитків, а на момент написання замітки лишилось близько 30 штук.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sort Company® (@sortcompany)

Кожен з квитків пронумерований, а після показу фільму в Sort Company розіграють серед глядачів футболку, випущену спеціально до релізу REMBER 5: WORLDWIDE.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sort Company® (@sortcompany)

Одночасно з презентацією у Варшаві, команда влаштує невеликий показ REMBER 5: WORLDWIDE в Чернігові. Він розпочнеться о 20:30 у міському скейт-парку. Вхід вільний, охочі також можуть зробити донат.

В коментарі DTF Magazine Sort Company розповіли, що надалі планують організувати покази фільму в Ганновері, Парижі, Тбілісі, Мілані, Тель-Авіві, а також Лос-Анджелесі та Токіо. Анонсувати майбутні івенти будуть в Інстаграмі бренду.

Крім того, в Sort Company розглядають можливість провести ще один український показ фільму у Києві. Наразі вони займаються пошуком локації.

«Війна однозначно ускладнила та відтягнула презентацію фільму, але ми не збираємось здаватися та опускати руки».

Sort Company запустили серію скейт-фільмів REMBER у 2017 році. На рахунку команди є чотири готових фільми — останній з них REMBER4L вийшов онлайн у травні 2021 року.

Ось як команда описує весь проєкт:

«Все народжувалося на ходу. Бренд Sort Company тісно пов’язаний зі скейт-комьюніті і майже вся команда — скейтери. Для нас основним завданням було відзняти за рік матеріал та показати людям, де ми були і що нового зробили у плані трюків. Це таке собі портфоліо, що показує тенденцію розвитку в нашій справі. Завдяки цьому ми створили проєкт REMBER, в якому детально все показуємо. Ми не можемо сказати точно скільки всього буде епізодів. Швидше за все, цей проєкт житиме вічно, а коли ми не зможемо кататися і розвивати культуру самі, зніматимемо молодших і перспективніших райдерів».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis