Riot Division відмовляється від сезонних колекцій та змінює систему релізів

Бренд Riot Division повідомив, що змінює формат виходу речей. Тепер, замість класичних сезонних колекцій, бренд випускатиме «оперативні дропи»

Та один чи два рази на місяць асортимент бренду будуть поповнювати лімітованою та «точно прорахованою» кількістю нових речей.

«Ми завжди були прибічниками відповідального ставлення до виготовлення одягу. Наш аналітичний відділ прораховував потрібну кількість речей, аби не множити сутності. Зараз такий підхід максимально корисний для кожного бізнес-процесу в країні, потрібно серйозно ставитись до ресурсів, адже вони даються дорогою ціною», — розповіли Riot Division у коментарі DTF Magazine.

За словами команди, кожен дроп «буде складовою однієї цілісної історії», а разом з новими речами випускатимуть і свої «культові моделі» в удосконаленому вигляді.

«Ми хочемо за допомогою візуального мовлення, в тому числі через створення одягу, створювати сенси. Тож, дивлячись на стратегію кожного нового дропу та обираючи наратив, який ми хочемо передати, будуть обиратись і речі. Іноді вони будуть повторюватись, але вже в іншому кольорі чи зі зміною деяких деталей».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Techwear designed in Ukraine (@iamriotdivision)

Крім того, бренд відійде від класичної системи сейлів: великі розпродажі проводитимуться кілька разів на рів, наприклад, на честь дня народження Riot Division чи новорічних свят. Замість цього команда пропрацює систему лояльності для постійних клієнтів, що складатиметься з секретних розпродажів та постійних дисконтів. Слідкувати за оновленнями можна через email-розсилання на пошту.

За словами команди, процес створення одягу дуже ускладнився з початку повномасштабної війни: «Наші партнерські виробництва зазнали серйозної шкоди від окупантів — їхні цехи були розтрощені, тканини зіпсовано, частина наших речей вкрадена. Але всі ці складнощі нас не зупинять».

Riot Division ще з початку військової агресії росії у 2014 році надає військовим 50% знижку на придбання речей. Тепер вона доступна не лише учасникам бойових дій зоні АТО та ООС, а й військовим медикам, працівникам ДСНС та усім бійсям ЗСУ. Детальніше про те, як її отримати, ми розповіли в нашому матеріалі.

Історія бренду Riot Division почалася в 2010 році, коли його засновник Олег Мороз вирішив створити худі з маскою.

«Споконвічні цілі Riot Division були досить прозаїчними — зробити худі з маскою, в якій було б зручно битися під час футбольних виїздів. Ми їх досягли досить швидко і далі набирали досвіду у виробництві, дизайні, шукали себе та свій стиль», — розповідала в інтерв’ю DTF Magazine команда Riot Division.

Тепер бренд випускає колекції, зокрема спортивне взуття, а також розширює асортимент аксесуарів. Одна з головних особливостей бренду — функціональні речі-трансформери.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis