Xbox офіційно запуститься в Україні

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що в Україні офіційно запуститься ігровий сервіс Xbox. Користувачі зможуть зареєструвати українські акаунти, а на консолях з’явиться українська мова

Коли саме це відбудеться — поки невідомо.

За словами Федорова, про офіційний запуск в Україні він домовився з президентом компанії Microsoft Бредом Смітом на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, який стартував 22 травня.

Крім того, Microsoft разом з українським урядом документуватиме воєнні злочини росії та «планує допомогти цифровій індустрії Україні під час відбудови».

«З Microsoft ми співпрацюємо вже давно, і вони активно підтримують Україну під час війни: стали однією з перших компаній, що на початку березня призупинила всі нові продажі продуктів і послуг у росії та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року. Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі, — було дуже важливо почути це від Бреда Сміта“», — розповів Федоров. 

За підрахунками команди Microsoft, з початку повномасштабної війни вони надали Україні цифрової підтримки на 242 мільйони доларів. Суди входять фінансові гранти, безоплатний доступ до продуктів та сервісів компанії, а також обладнання, які надавались Microsoft.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis