«Клуб на Кирилівській» проведе другий концерт з серії MIASMA OF THE REAL. Хто в лайнапі

Команда київського клубу ∄ анонсувала другий івент з серії концертів експериментальної музики MIASMA OF THE REAL («Міазма реального»). Він відбудеться 9 квітня в приміщенні Glass Tower на Кирилівській, 41

За словами організаторів, мета MIASMA OF THE REAL — «спробувати створити безпечний простір» для створення та поширення культури, а також дослідити експериментальну українську сцену та презентувати нових артистів.

В лайнапі другого івенту заявлені п’ять музикантів: електронний артист Polje, експериментальна аудіовізуальна мисткиня Undo Despot, київський музикант 0b3th, експериментальний артист ОШКІР та syncøpe. 

Початок запланований на 18:00. Квитки можна буде придбати на вході, вартість — 300 гривень.

Анонсуючи перший березневий івент в ∄ пояснили: «Зараз ми всі вимушені взаємодіяти з реальністю, в якій ворог намагається позбавити нас права творити та сприймати культуру. Цією серією ми намагаємось створити наскільки це можливо безпечний простір, щоб відстояти це право, досліджуючи експериментальну українську музичну сцену та висвітлюючи українських артистів, котрі продовжують створювати музику у найскладніших обставинах.

В листопаді 2022 року, начесть триріччя київського клубу ∄, лейбл Standard Deviation представив новий реліз. Альбом From Ukraine, For Ukraine («З України, для України») — це компіляція з 20 треками українських електронних музикантів та іноземних музикантів-друзів лейблу

До релізу ввійшли треки музикантів Andriy Kostyukov, Ars Was Taken, Chaosy & Costa, czysta forma, DJ Stingray, Evita Manji, Hanna Svirska, Heith, Human Margareeta, Katarina Gryvul, Koloah та Studnitzky, M.E.S.H., Marcel Dettmann, Maryana Klochko, Setaoc Mass, shemovesshe, Louwave & Splinter, Tzusing, Yana Ilo та електронного дуету СУМ.

Докладніше про From Ukraine, For Ukraine ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis