Новий фільм Арі Астера вийде в український прокат 27 квітня. В головній ролі — Гоакін Фенікс

Дистриб’ютор ADASTRA CINEMA випустить третю спільну стрічку студії A24 та режисера Арі Астера («Сонцестояння», «Реінкарнація») «Усі страхи Бо» (Beau Is Afraid). Фільм показуватимуть в українських кінотеатрах з 27 квітня 

Сюжет розповідає історію підприємця Бо, який страждає від проблем із психікою. Стрічка покаже декілька десятиліть життя головного героя. Трейлер також натякає, що частина подій відбуватиметься в уяві самого Бо.

«Параноїк вирушає в епічну подорож, щоб повернутися додому до своєї матері», — говориться в синопсисі стрічки.

Разом з Гоакіном Феніксом у стрічці зіграли Натан Лейн («Мишаче полювання»), Стівен Хендерсон («Громадянська війна»), Петті Люпон («Американська історія жахів»), Емі Раян (Lost Girls) і Паркер Поузі («Блейд 3»).

За словами Арі Астера, його новий фільм буде «комедією кошмару» та «інтимним портретом одного з найуспішніших підприємців усіх часів, що охоплює десятиліття».

23 березня в український прокат вийшла кримінальна драма «Небезпечний» — історія про біженця з Ірану, який попри кримінальну молодість зміг стати відомим у Німеччині репером та музичним продюсером.

Це нова стрічка німецького режисера Фатіха Акіна, володаря «Золотого ведмедя» Берлінале за фільм «Головою об стіну» та «Золотого глобуса» за картину «На межі». Докладніше про фільм ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis