From Ukraine, For Ukraine: Лейбл Standard Deviation випускає новий альбом-компіляцію

На честь триріччя київського клубу ∄ лейбл Standard Deviation представив новий реліз. Альбом From Ukraine, For Ukraine («З України, для України») — це компіляція з 20 треками українських електронних музикантів та іноземних музикантів-друзів лейблу 

До релізу ввійшли треки музикантів Andriy Kostyukov, Ars Was Taken, Chaosy & Costa, czysta forma, DJ Stingray, Evita Manji, Hanna Svirska, Heith, Human Margareeta, Katarina Gryvul, Koloah та Studnitzky, M.E.S.H., Marcel Dettmann, Maryana Klochko, Setaoc Mass, shemovesshe, Louwave & Splinter, Tzusing, Yana Ilo та електронного дуету СУМ.

В Standard Deviation розповідають, що звучання From Ukraine, For Ukraine відтворює нинішні почуття команди лейблу та музикантів: «Тональність збірки меланхолійна і тендітна, але вселяє надію».

«Останні місяці Standard Deviation вимушено призупинив свою діяльність. Протягом цього періоду ми спрямовували всю енергію на допомогу тим, хто її потребує, і збирали шматки всього того, що ми побудували за два роки, і що забрали у нас за одну ніч, — пояснюють в Standard Deviation. — Довгий час випуск музики та арту не мав для нас сенсу. Згодом не залишилося іншого вибору, як адаптуватися до нової реальності. Тому ми прийняли рішення продовжувати робити те, у що віримо, незважаючи на обставини».

Обкладинкою From Ukraine, For Ukraine став знімок київського фотографа Vic Bakin (наше інтерв’ю з ним читайте тут). На ньому зображений один з українських дорожніх знаків із зафарбованим напрямком — на початку війни жителі України замальовували позначки, щоб дезорієнтувати російських військових.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

Вихід альбому-компіляції запланований на 9 грудня. Передзамовити реліз вже можна на Bandcamp.

Всі виручені кошти перерахують до ∄ Community Fund — фонду, створеного командою клубу ∄ на підтримку музичної та культурної спільноти, волонтерських організацій та українських військових.

В березні українські лейбли Standard Deviation та Mystictrax об’єднались для спільного релізу «РАЗОМ ЗА УКРАЇНУ / TOGETHER FOR UKRAINE». Це компіляція з 65 українських та міжнародних електронних музикантів.

Standard Deviation — лейбл, заснований у серпні 2020 року командою київського клубу ∄. Standard Deviation позиціонують як «мультидисциплінарний лейбл, створений для міжкультурного обміну між Україною та світом у музиці, мистецтві та видавничій справі».

Дебютна платівка з треками електронних продюсерів Nene H та Poly Chain вийшла у вересні 2020 року. На лейблі також видавалися Diana Azzuz та Rina Priduvalova, Voin Oruwu, Katarina Gryvul, Emil Asadow, D.Dan та Omon Breaker.

В 2020 році редакція британського видання Mixmag внесла Standard Deviation до списку своїх улюблених лейблів року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis