Колишній ведучий Fox News звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС

Американський ведучий Такер Карлсон, звільнений з Fox News у квітні 2023 за поширення конспірологічних теорій та наклеп, запустив власне шоу у Твіттері Tucker on Twitter. У першому епізоді ведучий заявив, що в підриві Каховської ГЕС винна Україна, критикував американські медіа та політиків, які підтримують Україну, виразив симпатію владіміру путіну та висміяв Володимира Зеленського.

На момент публікації новини це відео зібрало понад 71 мільйонів переглядів. Сам Карлсон має 6,9 мільйона підписників у Твіттері 

У десятихвилинному відео Карлсон заявив, що це українські військові підірвали Каховську ГЕС, але не надав жодних доказів. На його думку, «будь-яка чесна людина дійде висновку, що українці, ймовірно, підірвали дамбу», позаяк «українцям руйнація ГЕС завдає меншої шкоди, ніж росіянам».

Володимира Зеленського ведучий звинуватив у переслідуванні християн.

Окрім американських медіа та політиків, він розкритикував і представників руху Black Lives Matter. А також запитав «Що сталося 11 вересня?».

У фіналі шоу він зазначив, що НЛО та позаземне життя «насправді реальні».

Власник Твіттера Ілон Маск зробив репост шоу Карлсона з підписом: «Було б чудово мати на цій платформі шоу з усіх частин політичного спектра!».

Також шоу Карлсона репостнули американські консервативні блогери та представник росії в ООН.

У 2016-2023 роках Такер Карлсон вів на Fox News шоу Tucker Carlson Tonight, у якому регулярно звучали расистські заяви, а також виступи проти прав ЛГБТК+ та мігрантів. Також ведучий просував теорії змови та попереджав глядачів про небезпеку ліберальних еліт.

У квітні 2023 року Fox News звільнили Карлсона через позов про наклеп від американської системи голосування Dominion Voting Systems. Компанія стверджувала, що телеканал «свідомо пропагував брехню, руйнуючи репутацію Dominion Voting Systems». Як доказ їхні юристи навели 20 ефірів та твітів.

Через цей позов Fox News довелося виплатити Dominion Voting Systems 787,5 мільйона доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis