«Я нормально»: Андрій Бармалій випустив перший сольний реліз

Київський саксофоніст Андрій Бармалій представив кліп на перший сольний сингл «Я нормально». Робота увійде до майбутнього дебютного лонгплею музиканта 

«Я нормально» — це поєднання ламаного брейкбіта та сольних саксофонних партій Андрія. Ось як описує пісню сам Бармалій: «Це композиція-стан, що знайомий кожному. Це самозаспокоєння, приправлене неприхованим лукавством. Це відповідь на часте “як справи?”, і ця відповідь не має в собі і краплі правди, та від того не стає менш щирою».

Відеоробота на сингл стала певною презентацією Андрія як самостійного артиста. Режисером кліпу виступив Вадим Пінягін.

Протягом найближчого місяця музикант планує провести серію подій: перформансів, музичних виступів, під час яких «запропонує охочим познайомитись із власним баченням світу». Стежити за анонсами івентів можна на сайті Андрія.

Андрій Бармалій — київський саксофоніст та музикант. Його захоплення музикою почалося ще в дитинстві, а вже в університетський період він почав долучатись до різноманітних музичних спільнот. 

Бармалій відомий постійною участю в серії музичних джемів FUSION, грою в гуртах «Циферблат», Hyphen Dash та CHUBAREENE, виступами з квартетом Євгена Пугачова, а також співпрацею з «Тонка», OTOY та гуртом «ДНО» і роботою над проєктом «Стас Корольов 2»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis