Композитор фільму «Легенда Г’ю Гласса» записав трек з українським скрипалем

Нью-йоркське видання про електронну та експериментальну музику Headphone Commute представляє другу компіляцію з ембієнт-музикою For Ukraine (Volume 2), присвячену Україні. Альбом з 25 треків вийде 29 квітня, всі кошти від продажу на Bandcamp направлять Міжнародному комітету порятунку (International Rescue Committee), який допомагає біженцям.

Один з треків Piece for Illia написав японський композитор Рюіті Сакамото («Вавілон», «Щасливого Різдва, містер Лоуренс») та записав його спільно з українським скрипалем Іллею Бондаренко

Всі композиції у For Ukraine (Volume 2) нові, їх спеціально для добірки створили ембіент та класичні композитори з усього світу.

Перша збірка For Ukraine (Volume 1) вийшла 18 березня. Тоді Headphone Commute вдалося зібрати сім тисяч доларів.

Девʼятого березня Бондаренко організував флешмоб, під час якого разом з ним онлайн зіграли 94 скрипалі з 29 країн світу.

Sonic Youth випустили на Bandcamp запис Live In Kyiv, Ukraine 1989, створений під час їхнього концерту у Києві 14 квітня 1989 року в Домі культури Київського інституту інженерів цивільної авіації (зараз — Центр культури та мистецтв Національного авіаційного університету). В реліз увійшли сім треків, переважно з альбому Daydream Nation, пʼятого лонгплею гурту.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis