OnlyFans більше не обслуговуватиме авторів контенту з росії

В коментарі виданню Vice команда платформи заявила, що «більше не може належним чином підтримувати російську спільноту» через наслідки військового вторгнення росії в Україну. Причиною стало посилення обмежень на перекази коштів з на в росію 

«OnlyFans — це, першочергово, бізнес для авторів. За останні кілька місяців ми розглянули декілька варіантів, що продовжити надавати послуги авторам, які постраждали від війни між росією та Україною. Але через подальше посилення обмежень на оплату послуг в росію та з неї, OnlyFans більше не може належним чином обслуговувати російську спільноту. Тому ми тимчасово деактивуємо облікові записи, в яких платежі надходять на територію росії», — говориться в заяві.

В команді додали, що російські автори контенту можуть звернутися в службу підтримки платформи та з’ясувати всі деталі, що стосуються роботи їх акаунтів.

У лютому, після початку повномасштабного вторгнення, OnlyFans заблокував авторам з росії доступ до платформи через «фінансові обмеження» на проведення платежів. У повідомленні для власників російських акаунтів зазначили, що «у цій країні немає можливості проводити оплати, тому в OnlyFans наразі не можуть допомогти з вирішенням цього питання».

Згодом платформа все ж відновила роботу, знайшовши альтернативні способи оплати з території росії.

«Після деяких фінансових обмежень ми змогли відновити активність акаунтів для авторів з усіх країн. Їх профілі матимуть весь функціонал до тих пір, поки нас будуть доступні способи оплати для їх підтримки».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis