Концерти Beyoncé призвели до зростання рівня інфляції у Швеції

Статистична агенція Швеції (Statistics Sweden) підрахувала, що очікуваний рівень інфляції зріс через приїзд фанатів співачки на виступи у Стокгольмі, пише Bloomberg. У травні він склав 9,7%, а за попередніми прогнозами експертів мав опуститися до 9,4%

Головний економіст данського банку Danske Bank Майкл Гран пояснив ріст інфляції приїздом понад 80 тисяч фанатів Beyoncé до Стокгольма, що призвело до значного росту цін на розваги, готелі, і загалом житло. Він додав, що спеціалісти його банку вважають, що ситуація може стабілізуватися щойно в червні ціни повернуться до звичного для шведської столиці рівня.

Утім Danske Bank все одно прогнозує подальший ріст інфляції через нестабільність шведської валюти, крони.

У Стокгольмі Beyoncé 10 та 11 травня дала перші два концерти світового туру Renaissance World Tour, який триватиме до вересня 2023 року й охопить 40 міст. Усього на кожен з виступів на стокгольмській Friends Arena прийшли понад 46 тисяч відвідувачів.

Експерти The Financial Times прогнозують, що в червні на економічну ситуацію у Швеції можуть негативно вплинути три концерти Брюса Спрінгстіна у Гетеборзі. А 17 червня у Стокгольмі на Tele2 Arena виступатиме The Weeknd.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis