«КИТ» Даррена Аронофскі виходить в український прокат 2 березня. Презентуємо дубльований трейлер

Дистриб’ютор ADASTRA CINEMA випустив український трейлер восьмого фільму Даррена Аронофскі — драми «КИТ». 2 березня стрічка вийде в українських кінотеатрах 

«КИТ» знятий за мотивами однойменної п’єси письменника Семюела Д. Хантера, який також виступив сценаристом.

Фільм розповідає історію 270-кілограмового літературного професора Чарлі, який веде відлюдний спосіб життя та намагається відновити стосунки з 17-річною донькою. Він покинув родину, коли дівчинка була ще малою.

Чарлі зіграв актор Брендан Фрейзер («Мумія»), а роль його доньки виконала Седі Сінк з «Дивних див». В фільмі також знялись Саманта Мортон («Фантастичні звірі»),  Хонг Чао («Меню») та Тай Сімпкінс («Астрал»). 

«Це історія про відкуплення хлопця на ім’я Чарлі. Він пройшов через значні життєві зміни та забув, хто він такий і кого він любить. У нього закінчується час, щоб сказати про це, якщо він взагалі зможе це зробити. Але він має суперсилу: Чарлі може бачити хороше в інших, коли вони не бачать цього в собі», — описав стрічку Фрейзер.

Після прем’єрного показу «Кита» на Венеційському кінофестивалі 2022 публіка аплодувала Брендану Фрейзеру протягом шести хвилин.

У вересні актор також отримав спеціальну нагороду TIFF Tribute Awards на Міжнародному кінофестивалі в Торонто — її вручають за «видатний внесок у світовий кінематограф».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis