Київ—Амстердам. Представляємо live-марафон з виступами українських та нідерландських артистів

Команди DTF Magazine та Gasoline Radio представляють третій спільний етер, тепер у форматі міжнародного live-марафону. Цього разу ми об’єдналися з дружніми амстердамськими колективами — Into The Woods Festival, ADE Hangover, Treehouse та ї.collective — і готуємо 10 особливих електронних лайвів, які транслюватимемо 23 жовтня одразу з Києва та Амстердама


Що треба знати про етер

Live-марафон отримав назву Associated Сircles та включатиме по п’ять виступів з Києва та Амстердама. В Амстердамі подію прийматиме фестиваль Into the woods під егідою ADE hangover в просторі Treehouse спільно з ї.collective.

Безпосередньо в Амстердамі виступлять Yan, Panne Dua, Talking Trees Orchstra, Show Pony та No Plexus. На екрані на локації також транслюватимуться виступи українських артистів в режимі реального часу.

У київській частині лайн-апу Associated Сircles — Tofudj, Brother G., KBT, Andriy Sirotkin & Vlad Suppish та Digital Himalayas.

Київ вийде в етер з Музею кіно в Довженко-Центрі — найбільшому кіноархіві України. Українські артисти гратимуть серед раритетних камер та кінообладнання, а їхні виступи супроводжуватимуться спеціальним візуальним доповненням — кадрами з авангардного українського кіно 1920-1930 років. Ось як описують формат третього етеру Команди DTF Magazine і Gasoline Radio:

«Ще з першого стріму, окрім нових імен на локальный електронній сцені, ми презентували українське кіно — як сучасне короткометражне, так і маловідоме з 1990-х. Тепер ми хочемо в прямому сенсі поєднати сучасну електронну музику з українським кіноавангардом 1920-30-х років. Тому цей стрім ми проведемо в Музеї кіно, що розташований в стінах колишньої кінокопіювальної фабрики, запросивши зіграти свої лайви деяких із молодих самобутніх артистів у супроводженні особливого відеоряду. І ми раді, що завдяки колаборації з дружніми колективами із Амстердама, ми не просто покажемо це ще більшій кількості слухачів, а й познайомимо українську аудиторію з нідерландськими артистами і колективами».

Також під час live-марафону Associated Сircles як в онлайні, так і офлайні відбуватиметься збір грошей для волонтерської організації Kyiv Volunteer, яка наразі реалізує фандрайзинг-ініціативу «Зроби тепло» для підтримки захисників та захисниць України. Дізнатись більше та підтримати будь-якою сумою можна тут.


Де дивитись Associated Сircles

Дивитись Associated Сircles можна онлайн в YouTube, або особисто в Амстердамі в Treehouse 23 жовтня. Вхід безкоштовний.

Продовження трансляції

Початок стріму

Хто гратиме. Знайомимо з артистами


13:00 — 13:45

Andriy Sirotkin & Vlad Suppish

Andriy Sirotkin & Vlad Suppish. Самобутній український продюсер, діджей і любитель музики Andrey Sirotkin об’єднує зусилля з Vlad Suppish, уродженцем Бучі, підкорювачем текстур та атмосфер, отриманих з модульного синтезатора, щоб спільно створювати звуки, даючи змогу слухачеві визначити межу, коли фоновий шум перетворюється на музику, балансуючи у лайві між ембієнтом, IDM та експериментальною музикою.

13:45 — 14:30

Panne Dua

Panne Dua — це дует Йоріса Коена та Деніза Кавафоглу, засновників амстердамської студії Handpan Studio. Обидва грають на хендпані вже 8 років, і половину з них виступають разом. Їхні виступи — це про грув, фанк та гіпнотичність. Вони завжди намагаються переміщати аудиторію не лише фізично, а й ментально, викликаючи емоції та думки з минулого та створюючи нові спогади для майбутнього.

14:30 — 15:15

Tofudj

Ді-джей, саунд продюсер, співзасновник лейблу Pep Gaffe та один з героїв андеграундної сцени Києва. Виступав на багатьох київських вечірках та фестивалях, зокрема на Схемі, другому Boiler Room у Києві, Brave! Factory, Osnova, в клубах — ∄ (відомий як Клуб на Кирилівській), Kultura Zvuku, Otel’ та інших. Після участі у низці компіляцій,  у серпні 2022-го випустив перший сольний альбом Take. На 23 жовтня готує лайв, що можна описати тегами experimental, noise, field recording.

SoundCloud & Bandcamp

15:45 — 16:30

Show Pony

«Like Björk on a good day» — так охарактеризувало артистку видання Beatradar. Show Pony — це альтер-его американської контрабасистки Лаури Нігрен. Проект виник після багатьох років тихого співу вдома зі своїм інструментом, написання пісень про розбите серце, атоми та абсурд. Дебютний EP, написаний у співпраці з No Compliments, вийшов у травні 2021 року у межах фестивалю Rewire.

Лаура активно співпрацює із артистами всіх жанрів музики. Вона гастролювала зі співачкою Soap & Skin, а також брала участь у записі останнього альбому Деймона Алберна (Blur, Gorillaz) під назвою The Nearer The Founrtain the More Pure the Stream Flows разом із Саймоном Тонгом (The Verve). У своїх роботах Лаура часто досліджує фемінізм та технології через екологічні явища.

Під час Associated Сircles Show Pony представить спеціальний концерт разом із арфісткою Beate Loonstra. Вони створять теплу атмосферу струн та звуків, наповнену піснями з шоу Show Pony «Lullaby for a Slow Apocalypse».

Spotify & Bandcamp

16:30 — 17:15

Digital Himalayas

Аудіовізуальний проєкт Еміля Асадова, електронного музиканта з Одеси, створений у 2015 році. Музика Digital Himalayas знаходиться на перетині краутрока, ембієнта і даба. Основна концепція — перенесення слухача в Цифрові Гімалаї, в місце, де по задуму засновника, слухач міг би знайти свій особистий «сейф плейс».

Digital Himalayas постійно поповнювався новими ідеями і сенсами завдяки іншим музикантам, які до нього долучались — це Олексій Лупашко, Ярослав Прохоров, Андрій Костюков, Геннадій Бойченко. Кожне перевтілення додавало нових скарбів в ментальну визначеність проєкту.

SoundCloud & Bandcamp

17:45 — 18:30

YAN

Ян ван Ерд, більш відомий як YAN, свторює електронну музику, поєднуючи її з двома музичними інструментами — вібрафоном та маримбою. Від іноді спокійних та кінематографічних звуків до танцювальних та міцних ритмів — у своїх виступах YAN видає енергійне шоу з безліччю варіацій.

Spotify & YouTube

18:30 — 19:15

Brother G

Український діджей та продюсер, один із піонерів на українській електронній сцені. Почав грати в клубах і робити перші кроки у написанні музики ще наприкінці 1990-х років під впливом хіп-хопу, джанглу, idm, хаусу, техно та транс музики. На його рахунку безліч релізів в якості Brother G, G- Transition, Evdokeem, Target 27 та Head 278, виданих на лейблах по всьому світу, серед яких Rawax, Boe, Carpet & Snares, Tvir, Noneside, Udacha, Rough House Rosie, Denkbar, Chevengur Melody, Manuscript, Sale/Nova.

SoundCloud

19:15 — 20:00

KBT

Нове ім’я на українській електронній сцені. У березні випустив DIY-альбом origin, що складався з восьми треків, а у листопаді представить новий реліз на одному з українських лейблів. Музичний світ KBT — це зіткнення містицизму і естетики кіберпанку. Має особливе розуміння лефтфілд електроніки, яка знаменує собою крок від танцполу, однак, в місце трохи більш темне і непередбачуване. Його матеріал сповнений емоцій і переживань сьогодення, завдяки складним текстурам, громіздкими ударними, але в цілому легкою, майже невагомою атмосферою.

20:30 — 21:15

No Plexus

Genre-queer електронний дует, що складається з вокалістки та композиторки Bec Plexus та продюсерки No Compliments, про яку ми згадували, розповідаючи про Show Pony. Схоже, що поєднання назв сольних проєктів і утворює назву дуету.
No Plexus називають себе абсолютними ізгоями, бо керуються лише власною творчою інтуїцією та цінують багато жанрів і спільнот, але не належать до жодної з них. Їхню музику поєднують теми завзятості, непокори, тілесності, фантазії та грайливості. Окрім спільної роботи, дует заручений і має намір одружитися.

22:00 — 23:00

Talking Trees Orchestra

Talking Trees — музичний проєкт мультимедійного артиста Берт Бартена. В його проекті вібрації всередині дерев перетворюються на музику, а її завдання — зробити невидиме видимим, зробити надзвукове чутним.

Берт Бартен — голландський піонер мультимедіа, удостоєний багатьох нагород. Він театральний режисер, а також композитор, підприємець та навіть дизайнер. Він поєднує одразу кілька видів мистецтва — театр, кіно, музику, образотворче мистецтво і танець у видовищні, схожі на оперу. Його сучасні адаптації театральної класики збирали десятки тисяч глядачів. Він представив у середньовічному замку свою інтерпретацію «Бурі» (Шекспір), поставив «Божественну комедію» (Данте) у справжній гавані, зіграв «Одіссею» (Гомер) у порожніх офісних будівлях і «Фауста» (Гете) на величезному сміттєзвалищі, а потім на найбільшій сцені Європи, та «Дон Кіхота» у гавані Роттердама.

А співпрацював з такими організаціями, як Грінпіс, Юнісеф, Міжнародний союз охорони природи (IUCN) та Голландський фонд національної спадщини, а також підтримує місцеві ініціативи, щоб допомогти створити кращий світ.

Spotify


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis