Київський лейбл Polygon випустив дебютний реліз «К​и​ї​в в​о​є​н​н​и​й»

Гарік Пледов, український музикант та організатор івентів, серед яких «Мистецтво — Зброя!» та «Брудний пес», запустив лейбл Polygon. Першим релізом лейблу став міні-альбом «Київ воєнний» з двома треками музикантів RUSIIICK та PAAT. Його називають рефлексією на тему війни та її впливу на життя української молоді 

За словами RUSIIICK, «EP є експериментальним та новим в плані флоу та подачі вокалу», а також описує нинішні реалії та емоції музиканта, які резонують з його творчістю. 

«Це початок втілення моєї мрії, аби українська бейс-сцена стала потужною. Музика і слова цього релізу говорять, що, попри будь-яку кількість дронів, Київ все одно залишиться найкращим містом», — додає PAAT.

«Київ воєнний» також можна придбати на Bandcamp. Всі кошти з продажу релізу музиканти перерахують на підтримку ЗСУ.

Про лейбл Polygon

За допомогою Polygon хочуть просувати «талановитих артистів з оригінальним звучанням та автентичною концепцією». Резидентами лейблу будуть українські діджеї та продюсери, що представляють різні жанрові напрями в електронній музиці. 

На Polygon виходитимуть не тільки релізи локальних виконавців, а й спільні роботи із закордонними артистами, щоб «привертати більше уваги до української сцени та популяризувати локальних музикантів за кордоном».

Наступним релізом лейблу стане компіляція за участі німецької діджейки Mell G, Dagga, українського продюсера BADWOR7H, репера Oi Fusk та електронного музиканта Bejenec. Вихід альбому запланований в листопаді цього року. 

У вересні одеський електронний музикант Polje запустив мультижанровий лейбл Liky Pid Nohamy. Першим релізом стала фандрейзингова збірка-компіляція VA. NOTATOK 1, що складається з восьми треків від музикантів з Одеси та Києва.

Докладніше про лейбл та дебютний реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis