Київський онлайн-концепт-стор NEWBORN K розширює асортимент українських брендів

Онлайн концепт-стор з речами українських та світових брендів NEWBORN K запустили в грудні 2021 року. Наразі магазин розширює лінійку брендів, в тому числі й українських, а також починає планувати роботу на 2023 рік. DTF Magazine поговорив із співзасновником магазину Антоном Бусько про роботу під час війни, попит на українські бренди та про роботу з іноземними брендами

Про роботу під час війни


Антон Бусько зізнався, що в перший місяць роботи магазину, здавалось що на ньому можна було ставити крапку.

«Магазин почав повноцінно працювати лише на початку 2022 року, тож коли почалась війна, мені здавалося що все скінчено, — каже Антон. — Першочергово я вважав, що, не дивлячись на успіхи військових, людям буде не до шопінгу. Тим більше не до одягу та кросівок».

Антон додав, що його співзасновник NEWBORN K Дмитро Рудаков одразу пішов на фронт, а команда роз’їхалась, тому він фактично залишився працювати один.

«Але не так сталося, як гадалося, — сказав Антон. — У квітні люди почали потихеньку купувати, а в травні вже було стільки замовлень, що ми стільки на цей період і до початку війни не планували».

Спочатку до оновленої команди приєднався новий бос з операційної діяльності Юра Москаленко. А в середині вересня до NEWBORN K приєднався байєр — Сергій Макарен. Раніше він працював в команді одного з ключових ритейлерів Києва та займався брендами на кшталт Stone Island, Helmut Lang, Ambush та Jacquemus.

За словами Антона Бусько, саме такий рівень брендів він мріє бачити у NEWBORN K в майбутньому.

«Сергій займається пошуком релевантних нам брендів, комунікацією, відбором речей та розмірів, аналізом продажів. І взагалі, він приніс нове життя та налагодив багато процесів — від операційних питань, до стилістики “каталожних” зйомок», — пояснив Антон.

Про українські бренди


Наразі в NEWBORN K розширили пул українських брендів: в онлайн-концепт-сторі можна придбати колекції m0d44, O(FourFour), Riot Division, Low Blow, WERUSH SKATEBOARDS, а також речі від Ochis, UNMERE, keep та багато інших.

«З найулюбленіших серед команди магазину — це перша і на жаль остання колекція харківського бренду PROTAGONISTE, в якому поєдналися італійські стокові матеріали та авторські фасони у виконанні локальних харківських майстрів. А також футболки від дизайнерки Даші Лагенберг ZIROCHKAUKRAINE із принтом «Краса Дівоча Сила», — каже Антон. — Тяжко не звернути увагу на локальний талант AATSU або друзів магазину з Миколаєва під назвою Prefix Apparel».

У жовтні асортимент магазину поповнився ще трьома українськими марками: львівським ворквеар-брендом WANDER DOSSIER, апсайкл-брендом TOKANIKOMU та брендом килимів STITCH.

«Остання марка, до речі, дає надію, що ми продовжуємо йти запланованим шляхом. Ми почали з одягу, але не збираємось на ньому зупинятись, — додає Антон. — Ми хочемо бути концепт-стором усього, що нам подобається, не важливо з якої категорії товарів».

За словами Антона Бусько, останнім часом інтерес до українських брендів тільки збільшується: «По-перше, в нас ідеальний, на наш погляд, бренд-лист локальних марок і він буде тільки поповнюватись. По-друге, у нас дуже класна аудиторія, наше ком’юніті NEWBORN K CREW. Це люди, яких не повертається язик назвати покупцями. Ми їм розповідаємо про локальні бренди, вони приходять міряти або замовляють просто довірившись нам».

З приводу локальних брендів Антон резюмує: «Конкуренція, бажання заробляти на улюбленій справі та спроби кудись діти тяжку енергію рухають цей прогрес. Кризи завжди дають поштовх творчій молоді. Панк-контркультура народилась у кризу, реп став віддушиною для молоді у кризу. Деякі наші бренди і так дуже відомі, але їхній зірковий час ще попереду, побачите».

Про роботу з іноземними брендами


NEWBORN K і напрямок іноземних брендів: додали нову колекцію RipNDip, The North Face та Eastpak, RAINS. Найближчим часом список поповниться товарами з нової колекції ASICS.

«Приємно, що ми змогли закупити та почати успішно продавати декілька іноземних брендів — стильні окуляри для екстремальних видів спорту від німецького UVEX та одяг одного з моїх найулюбленіших концептуальних данських брендів RAINS, — розповідає Антон. — Будь-які оновлення іноземних брендів даються важко, але вони зайшли дуже бадьоро. За це дякуємо нашим клієнтам».

Наразі команда змогла розв’язавати питання імпорту, налагодити контакти з представниками іноземних брендів та почала тестувати різні логістичні маршрути.

«Представники європейських брендів ставляться до нас привітно і дуже хочуть продаватись в Україні, — розповідає Антон. — Вони будуть у 2023 році і будуть дуже стильними».

 Сайт NEWBORN K 


Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis