Лану Дель Рей пограбували. Вкрали жорсткий диск з новою музикою та рукопис її книги

Лану Дель Рей опублікувала в Інстаграм-акаунті honeymoon серію відео, на яких розповіла, що невідомі зламали її автомобіль та вкрали особисті речі: ноутбук, кілька жорстких дисків та камер. Серед вкрадених речей був жорсткий диск з демо-версіми пісень з нового альбому співачки, а також 200-сторінковий рукопис її майбутньої книги 

За словами співачки, резервної копії книги вона не мала, тому всі записи доведеться відновлювати з нуля.

Дані зі вкраденого жорсткого диску Лана змогла видалити віддалено, проте зловмисники встигли злили в мережу декілька її незавершених треків. Вони також оприлюднили інформацію про неанонсовану раніше колаборацію Лани Дель Рей та Тейлор Свіфт — вона мала ввійти до майбутнього альбому Свіфт Midnights.

Співачка також звернулась до фанатів з проханням не шукати злиті пісні.

«Будь ласка, не шукайте та не слухайте цю музику, бо вона ще не вийшла [офіційно], — пояснила Дель Рей. — Стосовно книги, я вклала у неї всю душу та багато пристрасті, я любила цю роботу всім серцем».

Пізніше Лана Дель Рей видалила опубліковані відео — наразі можна переглянути лише записи екрану, зроблені підписниками. Видання Pitchfork зв’язалось з представниками співачки, які поки не надали додаткових коментарів щодо ситуації.

Це вже не перший випадок з пограбуванням Лани Дель Рей.

В лютому один з фанатів Ерік Еверардо незаконно проник в будинок співачки та намагався викрасти її автівку, після чого був затриманий поліцією та притягнутий до відповідальності. Влітку Лана повідомила, що Ерік знову вломився до її будинку, залишивши при цьому записку — в тексті говорилось, що він хоче зустрітися з Дель Рей знову.

Суд виписав Еверардо тимчасову заборону, згідно з якою йому заборонено наближатись до Лани ближче, ніж на 90 метрів, та надалі розглядатиме справу на судовому засідання.

У вересні Інститут звукозапису Клайва Девіса при Нью-Йоркському університеті запустив навчальний курс, присвячений музиці Лани Дель Рей.

Студенти досліджують Дель Рей як «поп-зірку 21-го сторіччя», вивчають вплив інших артистів на її творчість та як сама Лана впливає на сучасну поп-музику. На лекціях також розглядають «складні стосунки співачки з фемінізмом», питання політичної позиції артистки та участі у соціальних рухах #BlackLivesMatter, #MeToo та #TimesUp.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis