У нью-йоркському інституті запускають курс з творчості Лани Дель Рей

Інститут звукозапису Клайва Девіса при Нью-Йоркському університеті запустив навчальний курс, присвячений музиці Лани Дель Рей, пишуть Dazed та Variety. Курс йтиме майже три місяці, а викладати його буде Кеті Яндолі — журналістка та автора, що писала для видань Rolling Stone, Billboard, Pitchfork та The Guardian

Курс досліджуватиме Дель Рей як «поп-зірку 21-го сторіччя», розповість про вплив інших артистів на її творчість та як сама Лана впливає на сучасну поп-музику. На лекціях студенти також розглянуть «складні стосунки співачки з фемінізмом» — ймовірно, мова йде про її висловлювання щодо фемінізму у 2020 році, торкнуться питання політичної позиції артистки та участі у соціальних рухах #BlackLivesMatter, #MeToo та #TimesUp.

В коментарі Variety музикант і голова інституту Джейсон Кінг розповів, що мета предметів, присвячених певним артистам, — «заохотити студентів глибше і критичніше думати про ікон, якими вони захоплюються, та зрозуміти історію й контекст артистів та їхньої творчості».

«Протягом восьми схвалених критиками альбомів, шестиразова номінантка на премію «Греммі» Лана Дель Рей представила нам сумну меланхолійну та барокову версію дрім-попу, яка, у свою чергу, змінила та переосмислила звучання (та настрій) мейнстримної музики 2010-х років, — говориться в описі курсу. — Завдяки приголомшливим візуальним ефектам, увазі до психічного здоров’я та розповідям про токсичне, зруйноване кохання, Дель Рей створила нову платформу для митців будь-якої статі для створення анти-поп творчості…».

Це вже не перший курс Інституту звукозапису Клайва Девіса, присвячений конкретному виконавцю.

На початку лютого там запустили предмет, присвячений творчості Тейлор Свіфт. Протягом трьох місяців студенти вивчали еволюцію Свіфт у музиці, особливості поп-музики та кантрі — жанрів, у яких виступає Тейлор, формування великого фан-клубу співачки, а також досліджували, як «медіа та музична індустрія експлуатують образи молодих дівчат» та проблему расизму у музичній індустрії.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis