Wu-Tang Clan випустили перший за шість років трек

До синглу Claudine увійшли куплети двох учасників гурту — Method Man та Ghostface Killah, а також нідерландської співачки та артистки лейблу Roc Nation Ніколь Бас. Продюсером синглу виступив давній музичний партнер гурту DJ Mathematics

Коментуючи реліз, DJ Mathematics розповів, що «реліз — це присвята його мамі, а також ода всім матерям, дружинам і молодим жінкам, що відображає їхню боротьбу, силу, мужність і любов».

Останнім релізом Wu-Tang Clan став альбом 2017 року The Saga Continues, участь у записі якого взяли Method Mad, RZA, Ghostface Killah, Redman та Raekwon. 2023 року гурт відправився разом з репером Nas в європейський тур.

Одночасно з релізом синглу японський бренд іграшок Medicom Toy представив колаборацію з Wu-Tang Clan та Albino & Preto — брендом з виробництва форми для джіу-джитсу.

Вони створили спільні колекційні фігурки BE@BRICK у розмірах 100% та 400%, присвячені Wu-Tang Clan. Жовті іграшки прикрасили чорним кімоно з логотипами гурту, Albino & Preto та написом PROTECT YA NECK! з відсилкою до однойменного треку Wu-Tang Clan 1993 року.

Реліз BE@BRICK відбудеться 26 жовтня на сайті Albino & Preto.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis