Герої вулиць: знайомтесь з українським танцювальним ком‘юніті

Стріт-ком’юніті вже давно вийшло за межі вулиць, ставши частиною глобальної культури. Це обличчя світової моди та приклад стилю, на який звертають увагу не тільки нішеві вуличні марки, а й популярні серед мільйонів бренди.


Саме тому Levi’s® присвятив свою модель джинсів 551®Z Authentic Straight вуличним героям і тим, хто ними надихається. Тож у спеціальному проекті Levi’s® та DTF Magazine ми знайомимо з ком'юніті вуличних танцівників.


У своїх профайлах танцівники діляться особистистими історіями та дають власне визначення танцю. Окрім цього, ми влаштували джем із усіма героями із повною свободою імпровізації та зафіксували це у відео

Ком'юніті
551®Z Authentic Straight — це сучасна інтерпретація стилю 1990-х, що бере свій початок у 1960-х і яку створили з турботою про довкілля. Це стиль Levi’s® у своєму справжньому втіленні.

Нова модель вирізняється вільним прямим силуетом, що підходить для активного руху. Їхня основа — оригінальні Levi’s® 551 Zip Fly Pre-Shrunk 1961 року — перші джинси бренду, що майже не дають усадку. Як і попередня модель, 551® Z Authentic Straight мають застібку-блискавку, а не болти.
551®Z Authentic Straight — джинси для скейтерів і знавців вуличного стилю або тих, хто прагне вдягатися так само, як вони.

Колекцію виготовляють з котонізованого конопляного волокна — матеріалу, що виглядом і текстурою не відрізняється від бавовняного, але потребує значно менше води, хімікатів і землі для виробництва. Це робить джинси максимально екологічними.

Джинси 551®Z доступні в темно-сірому та світло-синьому денімі на ultra-shop.com і в офлайнових магазинах Levi’s по всій Україні.
КОМАНДА ПРОЕКТУ

Відео
Режисер: Максим Коцький
DOP: Нікіта Хацеревич
Музика: Ekspert
Режисер монтажу: Ігор Павлюк
Колорист: Марина Ткаченко, Ксенія Баннікова
Звук: Ned, Dakila Sat

Фотограф
Андрій Пилипець

DTF Agency
Дмитро Соболь
Тарас Євтушенко
Юля Сосновська
Володимир Волощук
Саша Смірнов
Елеонора Костючок
Марія Невежина (дизайн)

Дизайн і верстка
Максим Тархов
Дизайн партнер — crevv.com
Разработка сайта — DTF Magazine/don't Take Fake