LG представив технологічні камери для зберігання кросівок

На щорічній виставці електроніки IFA 2022 в Берліні компанія LG представила технологічні бокси для кросівок Styler ShoeCase. Вони призначені не лише для зберігання та демонстрації взуття, а й для гігієнічного догляду за ним, пише The Verge

В LG пояснили: внутрішнє дослідження компанії показало, що «міленіали та люди покоління Z мають певну культуру колекціонування дорогих дизайнерских та лімітованих моделей кросівок», тому вони вирішили представили новий девайс для підтримки належного стану взуття.

Styler ShoeCase представляє собою модульну конструкцію з окремими прозорими боксами. Кейси можна ставити як окремо, так і один на одного.

За допомогою технології подачі пару TrueSteam прилад створює всередині кожного боксу спеціальний мікроклімат, який вбиває бактерії та нейтралізує неприємні запахи всередині взуття. Для подачі пари встановлено 10 режимів, завдяки чому функцію можна використовувати для взуття з різних матеріалів: як для шкіри та замші, так і для текстильних тканин.

Бокси також оснащені фільтрами Zeo-Dry, які відводять зайву вологу, та «декількома рухомими насадками» для сушіння кросівок. The Verge пише, що Styler ShoeCase може сушити до чотирьох пар одночасно, а весь процес займає близько 37 хвилин та не створює зайвого шуму.

Керувати камерами та всіма вбудованими функціями можна дистанційно за допомогою застосунку LG ThinQ. В майбутньому LG планує «співпрацювати з різними лайфстайл-брендами, щоб пропонувати користувачам нові функції».

Поки невідомо коли LG Styler ShoeCase надійдуть у продаж та якою буде їхня ціна.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis