Lil Yachty розкритикував сучасний стан хіп-хопу

На івенті Musicians on Musicians від видання The Rolling Stone Yachty поговорив з реперкою Tierra Wack. У розмові він висловився про сучасний стан хіп-хоп індустрії, любов до Pink Floyd, ставлення до J.I.D та відсутність свого останнього альбому у номінаціях «Ґреммі»

Про хіп-хоп індустрію

Lil Yachty вважає, що сучасному хіп-хопу не вистачає оригінальності, a артисти бояться ризикувати.

«Хіп-хоп зараз перебуває в жахливому стані. Багато наслідування, випускається багато швидкої, неякісної музики, — поділився репер. — Артисти занадто обережні. Я краще ризикну і облажаюсь».

Говорячи про артистів, що ризикують, Yachty згадав репера J.I.D.

«Я люблю його. J.I.D прекрасна людина. У нього є дух справжнього темношкірого з Атланти, і він завжди приймав мене з розпростертими обіймами, тому я відчуваю до J.I.D лише повагу. Я ніколи не чув від нього поганих куплетів».

Про «Ґреммі» та останній альбом

10 листопада, у день проведення Musicians on Musicians Американська академія звукозапису оприлюднила список номінантів на цьогорічні «Ґреммі». Остання робота репера — альбом Let’s Start Here — не потрапила у жодну з категорій, не зважаючи на позитивні відгуки критиків та авдиторії. Yachty сказав, що ним «знехтували».

«Я просто не відчуваю, що хтось випустив альбом, кращий за звучанням. Лірично, можливо».

Репер розповів, що думав про номінації останні вісім місяців, гадав, що «жбурлятиме речі» від гніву, але в результаті відреагував спокійно. Важливішим для нього був той рівень впевненості, який робота над Let’s Start Here вибудувала.

«Я знову закохався, на вищому рівні, у те, що вмію творити / маю талант творити. Я став впевненішим і зрозумів, що це відправна точка до того, що я можу зробити і що збираюся зробити».

Відповідаючи на питання про музику, або елемент культури, який нещодавно вразив репера, Yachty назвав альбом The Dark Side of The Moon від Pink Floyd.

«Коли я вперше почув цей альбом, мій погляд на музику повністю змінився. Він вийшов, коли не було ані автотюну, ані FruityLoops (Програма для зведення музики — Прим. DTF Magazine)… Тоді все, що у вас було — це мозок і навички».

«Ґреммі-2024» відбудеться 4 лютого 2024 року. Лідеркою за кількістю номінацій на цьогорічну премію стала співачка SZA — вона отримала номінації в дев’яти категоріях: «Альбом року» (SOS), «Пісня року» та «Запис року» (Kill Bill), «Найкраще R&B виконання», «Найкращий попдует» (спільно з Фібі Бріджерс за пісню Ghost in the Machine), «Найкраще традиційне R&B виконання» (Love Language), «Найкраща R&B пісня» (Snooze), «Найкращий прогресивний R&B альбом» (SOS) та «Найкраще мелодійне реп-виконання» (Low).

Докладніше про усіх номінантів читайте у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis