Даррен Аронофскі зніме байопік про Ілона Маска для студії А24

Даррен Аронофскі («Реквієм за мрією», «Кит») працює над кінобіографією Ілона Маска для студії А24, пише IndieWire. В основі сценарію — автобіографія Маска авторства Волтера Айзексона, американського журналіста, біографа Стіва Джобса та Альберта Айнштайна

Аронофскі уже співпрацював з А24 — 2022 року вийшла його картина «КИТ», знята за мотивами однойменної п’єси письменника Семюела Д. Хантера, який також виступив сценаристом. Фільм розповідає історію 270-кілограмового літературного професора Чарлі, який веде відлюдний спосіб життя та намагається відновити стосунки з 17-річною донькою. Він покинув родину, коли дівчинка була ще малою.

Чарлі зіграв актор Брендан Фрейзер («Мумія»), а роль його доньки виконала Седі Сінк з «Дивних див».

Щодо Айзексона — це друга екранізація його книги. У 2015 році вийшов байопік Денні Бойла («На голці») «Стів Джобс» за книгою журналіста, виданою у 2011 році. Головну роль в ньому виконав Майкл Фассбендер.

6 жовтня 2023 Аронофскі представив свій спільний з Гремом Бутом фільм Postcard From Earth на «найбільшому у світі екрані» в кінотеатрі Sphere в Лас-Вегасі. Картину знімали на всіх континентах, і режисер називав її «любовним листом планеті Земля».

Розмір екрана становить 14 864,5 м2, а роздільна здатність — 18К. Фільм «важить» 500000 гігабайтів і повезуть його у Sphere на жорсткому диску у петабайт (1024 терабайт) вартістю 1,5 мільйона доларів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Darren Aronofsky (@darrenaronofsky)

Ось що каже про Postcard From Earth його синопсис: «Частково науково-фантастична історія, частково документальний фільм про природу перенесе вас від Антарктики до глибин океану, у важливі для всієї планети місця та навіть у космос. Ви побачите світ, як ніколи раніше.

Це перший кінематографічний проєкт, спеціально замовлений для Sphere. І він увібрав у себе всі теперішні технології — від найбільшого у світі екрана високої чіткості, до тактильних крісел, які дозволяють буквально відчути фільм, і 167 000 динаміків».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis