Луна випустила новий сингл та готує альбом. Що про нього відомо

Луна представила трек «Ще раз» — другий сингл із її майбутнього україномовного альбому. В коментарі DTF Magazine співачка докладніше розповідає про нову пісню, а також пояснює, яка доля  альбому «Ведьмина рука», що мав вийти у березні цього року, і коли чекати новий лонгплей

Співачка називає трек «ностальгією за часами до війни та несказаними словами про кохання». У чорно-білому відео на «Ще раз» Луна виступає в образі українки, що чекає коханого та близьких у рідних місцях.

«Це особиста драма, коли дівчина не встигла зізнатися у своїх почуттях, а війна розлучила їх із коханим. Це пісня про лебедину вірність, коли закохані залишаються разом в смутку та радості, в мирний час та під час війни».

— Коли та в якому контексті створювалась пісня?

— Пісня «Ще раз» в такому вигляді, як ви її чуєте, була написана влітку, але текст до неї народився у квітні. Тоді я перебувала разом із мамою, сестрою та сином у Франції. Це був дуже складний період, сповнений стресу, страху перед невідомим майбутнім, та повний нерозуміння, що робити далі. У мене відбувалося повне відторгнення факту, що я знаходжуся в Європі, а всередині мене з’їдав сум за чоловіком, з яким я не бачилась три місяці. Окрім всього горя та жаху, які принесла із собою війна, вона стала для нас великою перевіркою, оголила людські натури та показала хто є хто.  

Три місяці, протягом яких я була за кордоном, допомогли мені прозоріше побачити кохання, його велику цінність на тлі загального горя. В мене з’явилося бажання любити як в останній день, як в останній раз. Саме з цих почуттів народилася пісня — від розлуки та з любові до людини, присутність якої в моєму житті наділяє її особливим змістом. А згодом я зрозуміла, що схожий сум за близькими людьми відчувають зараз безліч українців.

— «Ще раз»  — просто сингл чи він ввійде до нового альбому?

— Це другий сингл з україномовного альбому. Першим був «Пташка», хоча на момент виходу цієї пісні в планах не було лонгплею українською мовою.

Ми хочемо зробити особливий альбом, над яким працюємо починаючи з 24 лютого, як тільки оговтались від першого шоку. Коли він вийде і скільки пісень в ньому буде — я поки не знаю, бо не кваплюсь із випуском матеріалу. Написання альбому для мене інтимний момент, який потребує часу, сил та наснаги. В мене є велике бажання довести україномовний альбом до можливого ідеалу. А поки буду балувати слухачів синглами після тривалої паузи.

— Коли чекати новий альбом? 

Від редакції: після початку великої війни, у своєму Телеграм-каналі Луна писала, що вже записаний альбом, реліз якого був запланований на весну 2022 року (про нього ми говорили ще у 2020-му), вийде лише після україномовного лонгплею. Далі була інформація, що співачка вирішила перекласти вже існуючий альбом на українську.

— Я планувала вихід альбому «Ведьмина рука» 25 березня 2022. На момент повномасштабного вторгнення він був повністю зміксованим та готувався до технічного релізу. Ми писали його протягом двох років і на мій погляд, в ньому є легендарні пісні. 

За останні сім місяців моє ставлення до синглів з альбому змінювалось декілька разів: спочатку було взагалі не до пісень, потім я спробувала перекласти тексти, але згодом дійшла висновку, що багато із них неможливо перекласти і вони подобаються мені саме такими, якими я їх задумала. Я не бажаю знущатися над матеріалом, адже я добре відчуваю свою музичну творчість.

Робота над піснями — це завжди ритуал для мене. Я пишу в особливі дні, збираю для цього сили та завжди роблю це у гордій самотності, тож всі мої пісні (будь якою мовою) мають healing ефект. Я це колись придумала, потім побачила, а потім мені про це нагадали слухачі.

Давши собі трохи часу, обміркувавши все, ми загорілись новими ідеями, новими піснями, натхненними історичним моментом, який ми з вами зараз проживаємо. Що буде з альбомом «Ведьмина рука» — я до сих пір не знаю. Знаю лише, що я вчиню так, як вважатиму за потрібне, але зроблю це в потрібний момент.

Луна — українська співачка та авторка пісень. Кар’єра розпочалася у 2016 році, а її дебютний альбом «Маг-ни-ты» увійшов до рейтингу топ-20 українського iTunes.

Крім нього на рахунку співачки ще три студійні альбоми — «Остров свободы», «Заколдованные сны», «Транс», а також два міні-альбоми — «Грустный дэнс» та Fata Morgana.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis