M&M’s відмовляється від анімаційних персонажів цукерок в рекламі

Бренд шоколадних цукерок M&M’s перестане використовувати у рекламних кампаніях анімаційних персонажів у вигляді балакучих драже, повідомили у Твіттері компанії. Причиною цього став редизайн персонажів, який згодом розкритикували

Що трапилось

M&Mʼs використовує анімаційних персонажів з 1954 року. У січні 2022 року компанія провела редизайн та представила оновлених героїв «Жовтого», «Червоного», «Коричневу», «Помаранчевого», «Зелену» та «Синього» з «більш гендерно-нейтральним виглядом». Так, наприклад, туфлі на високих підборах у «Зеленої» замінили на кросівки.

Крім того, у назвах персонажів відмовились від приставок «містер» та «місіс».

Після цього M&Mʼs зіштовхнулась з критикою оновлення, переважно зі сторони американських консерваторів. Найактивніше рішення бренду розкритикували ведучі Fox News Такер Карлсон і Грег Гатфелд — вони заявили, що персонаж «Зеленої» втратив «сексуальність» та став яскравим прикладом однієї з кількох «небінарних цукерок».

Ще однією причиною для критики став перший за 10 років новий персонаж фіолетової цукерки, представлений M&M’s у вересні 2022 року. «Фіолетову» зобразили у парі високих масивних чобіт. Разом із нею бренд представив пісню I’m Just Gonna Be Me («Я просто буду собою») на підтримку некомерційної організації Sing for Hope, що займається розвитком інклюзивного суспільства.

В коментарях консерватори саркастично жартували про те, що M&M’s представили транссексуального персонажа.

Що вирішили в M&M’s

Команда бренду опублікувала заяву, в якій пояснила, що тимчасово замінить фірмових анімаційних персонажів.

«Минулого року ми внесли деякі зміни до наших улюблених персонажів. Ми не були впевнені, що хтось взагалі помітить. І точно не думали, що це підірве інтернет. Але тепер ми зрозуміли — навіть взуття цукерок може бути суперечливим. А це останнє, чого хотіли M&M’s, адже наша мета — об’єднувати людей», — пояснили в компанії.

Тепер в рекламі цукерок M&M’s зніматиметься акторка Майя Рудольф, яка знімалась в серіалі «Великі гроші», фільмі «Однокласники» та озвучувала персонажів мульфільмів «Шрек 3» та «Супер шістка». Вона вперше з’явиться у ролі представниці бренду у майбутньому ролику, який представлять на «Супербоулі» вже в лютому.

«Ми впевнені, що пані Рудольф відстоюватиме силу веселощів, щоб створити світ, у якому кожен відчуватиме свою значущість», — додали в заяві M&Mʼs.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis