Гурт The Black Eyed Peas судиться з виробником іграшок через пісню My Poops

Музична компанія BMG Rights Management, що поширює музику гурту The Black Eyed Peas, подала до суду на виробника іграшок MGA Entertainment. В BMG Rights Management стверджуючи, що MGA Entertainment скопіювали пісню Black Eyed Peas My Humps («Мої вигини») для своєї лінії ляльок-єдинорогів Poopsie Slime Surprise, пише Reuters

Poopsie Slime Surprise — це іграшка в формі єдинорога. Його основна функція полягає у створенні кольорових слаймів: єдинорога треба нагодувати спеціальними порошками, які йдуть в наборі, посадити на горщик, натиснути на пупок у формі серця та отримати готовий слайм.

У позові говориться, що іграшки MGA Entertainment починають співати пісню My Poops («Моє лайно»), яка «копіює хіт гурту 2005 року», якщо натиснути на пупок у формі серця.

BMG Rights Management уточнили, що знайшли подібність у мелодіях пісень, акордах та елементах тексту, а також пояснили, що голос співачки з My Poops «дуже схожий» на голос Ферґі — колишньої вокалістки Black Eyed Pease, яка співає в оригінальному My Humps.

У BMG Rights Management додали: на продажі іграшок з лінії Poopsie Slime Surprise компанія MGA Entertainment заробила десятки мільйонів доларів, на що частково вплинула пісня My Poops. BMG Rights Management володіє 75% авторських прав на трек My Humps, який двічі отримав платиновий статус у США.

Тепер музичний видавець хоче відсудити мінімум 10 мільйонів доларів за плагіат. В документах BMG Rights Management також говориться, що MGA Entertainment проігнорували їхнє попереднє прохання про відмову від використання треку My Poops, тому вони подали заяву до суду.

Раніше цього місяця гурт The Black Eyed Peas виступив на новорічному концерті польського гомофобного телеканалу TVP2 з райдужними пов’язками.

В січні американський бренд Thom Browne виграв суд проти adidas. У 2021 році спортивний бренд подав позов проти Thom Browne, стверджуючи, що смуги на речах марки «імітують» їх фірмовий елемент.

Докладніше про справу ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis