Художниця Жанна Кадирова створила новий проєкт — серію наліпок російських ракет

Українська мисткиня Жанна Кажирова показала, який вигляд має її новий проєкт Russian Rocket 2022. Це серія наліпок у вигляді російської ракети

Кадирова розклеїла стікери на вікнах закордонного транспорту, щоб ще раз нагадати про війну росії проти України. Зображені на наліпках ракети начебто летять над містами — подібно реальним російським ракетам над Україною.

Відео мистецького процесу Жанни показала у Твіттері Катерина Войчук — співзасновниця благодійного фонду Musicians Defend Ukraine.

У квітні 2022 року Жанна Кадирова та художник Денис Рубан, які на той момент покинули Київ та тимчасово оселилися на Закарпатті, представили виставку «Паляниця». Так художники «віддали данину кодовому слову, яке дозволяє викривати шпигунів».

Експонати виготовили з натурального каменю, зібраного на березі річки у селі Березово Закарпатської області. Всі роботи можна було купити, а кошти з продажу Кадирова та Рубан перерахували на допомогу волонтерам та теробороні.

«Перші два тижні війни мені здавалося, що мистецтво — це щось нереальне, що 20 років моєї митецької карʼєри були сном, що мистецтво — абсолютно безсила та ефемерна штука у порівнянні з безжальною машиною мілітаризму, що руйнує мирні міста та людські життя. Тепер я так не думаю. Я бачу, що нашу роботу помічають, а наші голоси чують», — коментує Жанна. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis