Подивіться на Джонні Деппа в образі Людовика XV. Це перші кадри зі стрічки «Жанна Дюбаррі»

Французьке видання Première показало перші кадри майбутньої драми «Жанна Дюбаррі», прем’єра якого запланована на 2023 рік. Це стрічка про історію Людовіка XV, якого називають «королем-бабієм» 

Фільм розповідає про останню фаворитку Людовіка XV — Жанну Дюбаррі. Дівчина пройшла шлях від куртизанки до коханки короля, а потім викликала чимало пліток та засудження серед придворної знаті, коли Людовік покликав її жити до себе у Версаль.

Головну роль у стрічці виконала французька режисерка та актриса Майвенн («Мій король»), яка також зрежисувала стрічку. Короля Людовіка XV зіграв Джонні Депп — це перша стрічка за участі актора з моменту прем’єри драми «Мінамата» у 2020 році.

У фільмі також зіграли Луї Гаррель («Мрійники», «Святий Лоран. Страстi великого кутюр’є»), П’єр Рішар («Втікачі», «Іграшка») та Ноемі Львовскі («Тепла пора року», «Камілла роздвоюється»).

Після прем’єри у 2023 році стрічка вийде на Netflix.

В серпні стало відомо, що Депп працює над стрічкою про італійського експресіоніста Амадео Модільяні. Вона стане другим режисерським проєктом актора — Свій перший фільм, неовестерн «Хоробрий», він зняв у 1997 році.

  

В липні 2022 року актор виграв справу проти колишньої дружини Ембер Херд. Слухання тривали шість тижнів, а за результатами суд присяжних визнав актрису винною у наклепі на Деппа та зобовʼязав виплатити акторові 15 мільйонів у якості моральної компенсації.

Актор позивався до Герд через статтю 2018 року у The Washington Post, у якій актриса звинуватила колишнього чоловіка у домашньому насильстві. Актор назвав цю інформацію наклепом та висунув вимогу виплатити йому 50 мільйонів доларів моральної компенсації.

Саме через звинувачення у домашньому насильстві акторська кар’єра Деппа на певний час призупинилась. Так у 2020 році студія Warner Bros. розірвала контракт з актором — його зняли с ролі лиходія Ґелерта Ґріндельвальда в третій частині франшизи «Фантастичні звірі».

Докладніше про судовий процес між Деппом та Герд ми розповідали в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis