Мак Демарко випустив новий альбом. В ньому 199 треків

Нова збірка канадського музиканта Мака Демарко називається One Wayne G. До неї увійшли 199 раніше невиданих композицій музиканта, написаних з 2018 по початок 2023 років 

Загальна тривалість One Wayne G — понад дев’ять годин. Більшість пісень з релізу не мають конкретної назви, лише дату запису.

В акаунті лейблу Mac’s Record Label зазначається, що в майбутньому музикант представить скорочену версію альбому, а також касетний реліз.

В Інстаграмі свого лейбла Мак Демарко натякнув, що новий альбом названий на честь канадського хокеїста українського походження Вейна Грецкі. Він опублікував дві фотографії гравця з підписом There is Only One Wayne G.

Грецкі вважається найрезультативнішим гравцем Національної хокейної ліги. У 1980-х роках він виступав за клуб «Едмонтон Ойлерз», який базувався у рідному місті Мака Демарко.

В січні 2023 року Демарко випустив інструментальний альбом Five Easy Hot Dogs. Він став першим лонгплеєм музиканта за чотири роки.

Реліз складається з 14 треків, записаних Маком протягом мандрівки по США та Канаді у 2022 році. Назви композицій з альбому він позначив як місця, в яких перебував під час подорожі.

Мак Демарко почав писати музику ще в середній школі під псевдонімом Makeout Videotape. У 2008 році музикант переїхав з рідного міста Едмонтона в Ванкувер, де пізніше зібрав однойменний музичний гурт.

За три роки існування Makeout Videotape випустили декілька касетних релізів, після чого розпались і Демарко вирішив продовжувати сольну кар’єру. Його дебютний сольний альбом Rock and Roll Night Club вийшов у 2012 році, а всього на рахунку Мака вісім лонгплеїв.

 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis