На Takflix вийшов постгорор «Нетерпимість» українського режисера Станіслава Битюцького

Онлайн-кінотеатр Takflix випустив онлайн містичну драму «Нетерпимість», зняту режисером, керівником науково-програмного відділу Довженко-Центру та куратором фестивалю «Київський тиждень критики» Станіславом Битюцьким («24», «До побачення, сінефіли»). Подивитись фільм можна за посиланням — стрічка доступна українською мовою з англійськими субтитрами  

В основі «Нетерпимості» лежить реальна історія, що відбулася у 1890 році в одному з поліських сіл.

Фільм розповідає про молоду знахарку, яку вигнали з села доживати на самоті після таємничої загибелі її чоловіка. Коли на село раптом зійшла сильна негода, місцеві жителі назвали це прокляттям відьми. Вони вирішили спалити нечестиву живцем, але спочатку відправили священника на останню розмову до неї.

Головні ролі у стрічці зіграли Анастасія Пустовіт («Коли падають дерева», «Перші ластівки») та Роман Ясіновський («Кіборги», «Снайпер. Білий ворон»).

Фільм знятий у жанрі постгорору, в якому «зло — це не потойбічна сила, а частина людської природи». У цьому ж жанрі працюють режисери Арі Астер («Сонцестояння», «Спадковість») та Роберт Егерт («Маяк», «Відьма»). За словами самого Битюцького, в роботі над стрічкою він надихався українським поетичним кіно та роботами Інгмара Бергмана («Сьома печатка») та Карла Теодора Драйера («Страсті Жанни д’Арк»).

У 2021 році «Нетерпимість» отримав нагороду за найкращий короткометражний ігровий фільм року від Національної премія кінокритиків «КІНОКОЛО». Того ж року стрічку відібрали до програми найбільшого горор-фестивалю Бразилії Festival Boca do Inferno.

У березні Takflix випустив дві короткометражні стрічки українською режисерки Жанни Озірної, присвячені темі ЛГБТК+: «Котики» та «Зв’язок».

Так команда платформи виступила на підтримку законопроєкту про запровадження в Україні реєстрованих партнерств — якщо його ухвалять, то укладати партнерства в Україні зможуть й одностатеві пари.

Докладніше про стрічки ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis