Схема повертається і розпочинає серію денних вечірок

Команда Схеми анонсувала запуск сезону денних вечірок Daytime. Перша за три роки подія відбудеться 13 травня в клубі Collider на Кирилівській, 60

Вечірки Схема не проводились з 2019 року. Спочатку івент, запланований на 11 квітня 2020 року (тоді ми поспілкувались з командою про їхні плани на рік), перенесли через початок пандемії коронавірусу — він мав відбутись 24 жовтня того ж року, проте організатори вирішили «змістити на наступний рік чи до закінчення активної фази пандемії».

У грудні 2021 року вийшов анонс вечірки на 9 квітня 2022 року, проте вона так і не відбулась через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Якою буде перша за три роки Схема

В лайнапі першої вечірки Daytime заявлені лайв продюсера Elija, а також сети від Tofudj (послухайте його мікс для DTF Magazine), Zolaa., Ponura, I.Krueger та Oleg Patselya, який мав дебютувати на Схемі 2020 року.

Початок івенту запланований на 15:00, а закінчиться — о 23:00. Купити квитки можна за посиланням, вартість — 500 гривень.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Cxema (@c_x_e_m_a)

Власники квитків на попередні вечірки Схема можуть використати їх для входу на травневий Daylight: для цього потрібно зареєструватись через чат-бот у Телеграмі. На подію 13 травня доступно 500 місць для реєстрації — незареєстровані квитки можна буде використати на наступних вечірках Daytime впродовж сезону.

Перша вечірка Схема, організована Славою Лепшеєвим, відбулася у Києві у квітні 2014 року. За роки її існування про Схему писав ряд світових медіа, серед яких Dazed, i-D, Crack Magazine, Electronic Beats, The Calvert Journal та інші.

Також на її рахунку колаборації Boiler Room, лейблом PAN, Goethe-Institut та шоу-кейси у Берліні, Нью-Йорку, Лейпцигу, Варшаві, Вільнюсі та Львові.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis