Чи справді в Каннах покажуть новий фільм Девіда Лінча? Відповідає сам режисер

11 квітня Variety склали список фільмів, які можуть показати на Каннському кінофестивалі. Серед них є нова стрічка Девіда Лінча, в якій, ймовірно, зіграє Лора Дерн («Шлюбна історія», «Маленькі жінки»). Натомість 12 квітня режисер спростував чутки про прем’єру і в інтерв’ю EW сказав, що немає жодного нового фільму

«У мене немає жодного нового фільму, — прокоментував Лінч. — Це справжні чутки. Цього не трапиться. У мене немає проєкту. Нічого немає в Каннах. На жаль. Кажуть, що покажуть щось нове у Каннах, але не кажуть, чиє воно і хтось подумав, що це мій фільм, але це не так. Тому поживемо-побачимо, чий це фільм». 

Коли у Лінча запитали, чи він працює над чимось, він не згадав нових кінопроєктів: «Я щодня займаюся живописом і скульптурою. І я працював над кольорокорекцією та таймінгом для «Загублене шосе» (Lost Highway)».

Variety писали, що, за чутками, новим проєктом Девіда Лінча в Каннах міг би бути розширений пілотний епізод його серіалу «Вістерія», в якому зіграють Лора Дерн та Наомі Воттс («Маллголанд Драйв», «Кінг Конг»). Чи це дійсно правда, стане зрозуміло 14 квітня, коли на Каннському кінофестивалі оголосять всю програму. 

Наразі Девід Лінч веде YouTube-канал з прогнозом погоди в Лос-Анджелесі та випускає відео, де витягує з барабана випадковий номер. Режисер також підтримав Україну, звернувшись до путіна із закликом зупинити атаку на сусідню країну та вибрати мир, а не війну. 

Останній повнометражний фільм Лінча «Внутрішня імперія» вийшов у 2006 році і з того часу він зняв та випустив лише третій сезон «Твін Пікс». У 2020 році режисер також опублікував онлайн короткометражні фільми «Вогонь» (Pożar) і «Що зробив Джек?» (What did Jack do?). Серед майбутніх проєктів Девіда — акторська робота у стрічці Стівена Спілберга «Фабельмани» (The Fabelmans), але кого зіграє Лінч поки невідомо. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis