Українка провела антивоєнний перформанс у Берліні

Дівчина проповзла площею Babelplatz у Берліні в закривавленому одязі, зображаючи жертву російської агресії. Так вона хоче привернути увагу до смертей цивільних людей через війну росії проти України  

«Я не хочу нікого лякати. Але люди мають бути свідомими й пам’ятати про те, що щодня в Україні помирають невинні люди. І поки цей жах є частиною нашої реальності, так само це може відбуватись на вулицях будь-якого європейського міста. Чому весь світ спостерігає за цією війною, але не може її зупинити?», — прокоментувала перформанс дівчина.

За словами Аліси, перформанс відбувався протягом 15 хвилин. Всього декілька людей підійшли ближче та сфотографували дівчину, а місцева поліція та охорона «не проявили цікавості».

«Якщо говорити емоційно — це проілюструвало байдужість та небажання дивитись в сторону відразливого, з яким ми зараз часто стикаємось в медіа, у відношенні українських новин».

Станом на 10 квітня, за інформацією Управління Верховного комісара ООН з прав людини, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну загинуло 1793 мирних мешканця, а ще 2439 отримали поранення. Загалом постраждало 4232 мирних мешканців.

У березні український електронний музикант Богдан Конаков, він же Konakov, влаштував перформанс на лондонському вокзалі, щоб привернути увагу світу до російської агресії на території України. Він зобразив убитого українського цивільного.

Дизайн партнер — crevv.com
Разработка сайта — DTF Magazine/don't Take Fake