Українка провела антивоєнний перформанс у Берліні

Дівчина проповзла площею Babelplatz у Берліні в закривавленому одязі, зображаючи жертву російської агресії. Так вона хоче привернути увагу до смертей цивільних людей через війну росії проти України  

«Я не хочу нікого лякати. Але люди мають бути свідомими й пам’ятати про те, що щодня в Україні помирають невинні люди. І поки цей жах є частиною нашої реальності, так само це може відбуватись на вулицях будь-якого європейського міста. Чому весь світ спостерігає за цією війною, але не може її зупинити?», — прокоментувала перформанс дівчина.

За словами Аліси, перформанс відбувався протягом 15 хвилин. Всього декілька людей підійшли ближче та сфотографували дівчину, а місцева поліція та охорона «не проявили цікавості».

«Якщо говорити емоційно — це проілюструвало байдужість та небажання дивитись в сторону відразливого, з яким ми зараз часто стикаємось в медіа, у відношенні українських новин».

Станом на 10 квітня, за інформацією Управління Верховного комісара ООН з прав людини, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну загинуло 1793 мирних мешканця, а ще 2439 отримали поранення. Загалом постраждало 4232 мирних мешканців.

У березні український електронний музикант Богдан Конаков, він же Konakov, влаштував перформанс на лондонському вокзалі, щоб привернути увагу світу до російської агресії на території України. Він зобразив убитого українського цивільного.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis