Megogo покаже український фестиваль сучасної анімації Linoleum

З 7 до 11 вересня медіасервіс Megogo транслюватиме конкурсну, позаконкурсну, спеціальну та дитячу програми анімаційного фестивалю Linoleum. Усі покази безоплатні

Темою цьогорічного Linoleum став неприйнятний контент. За словами команди організаторів, бойкот російської культури — неприйнятний контент для значної частини західного суспільства. Такий, як звірства російської армії для чиєїсь безтурботної стрічки в Інстаграмі.

Міжнародні фестивалі зараз роблять покази української анімації й водночас висловлюють підтримку російським авторам. Чи навіть закликають українців дякувати міфічним борцям з путінським режимом, тим самим знецінюючи наші давні й сьогочасні колоніальні травми.

Свою відповідь на заклики до «культури поза політикою» команда Linoleum представила у трейлері цьогорічного фестивалю.

Лекційну частину фестивалю покаже освітня платформа Projector Library. Зокрема 7 вересня о 16:30 відбудеться трансляція дискусії «Радянські мультики» чи національна школа: то чия українська анімація?». Участь в лекціях та майстер-класах також безоплатна

10 та 11 вересня у Києві та Харкові відбудуться офлайн-покази. У столиці вони пройдуть в Українському Домі, а в Харкові з міркувань безпеки про місце показу повідомлять у листі, який глядачі отримають після реєстрації. Форму для реєстрації на київські покази можна знайти тут, а на харківські — тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis