Вийшов трейлер серіалу «Ковбой з Копенгагена» Ніколаса Віндінга Рефна

Netflix випустив перший трейлер шоу данського режисера Ніколаса Віндінга Рефна («Драйв», «Неоновий демон») «Ковбой з Копенгагена». Відео містить нарізку кадрів, у якій глядачів знайомлять з персонажами серіалу, зокрема з головною героїнею Міу (Анжела Бундалович)

За сюжетом головна персонажка зануриться у кримінальний світ Копенгагена, щоб позбутися спогадів про минуле та роки проведені у рабстві. Там вона зустрінеться з давнім ворогом — жінкою на імʼя Ракель, і разом «вони попрямують в одіссею через природне і надприродне».

За словами режисера, «Ковбой з Копенгагену» насичений фентезійними елементами, «за прикладом Ганса Крістіан Андерсена, який постійно користувався цим прийомом, щоб створювати свої казки, що розповідають про все на світі». А головна героїня дуже схожа на його дружину Лів Корфіксен, «а надто коли та проявляє свою силу».

Корфіксен також виступила виконавчою продюсеркою серіалу, а обидві дочки подружжя Лола та Ліззілу знялися в ньому.

«Піч час розпалу пандемії COVID-19 ми застрягли з сімʼєю у Данії, саме тому я вирішив знімати серіал повністю там. А також залучити до роботи дочок та дружину. Це вилилося в чудовий творчий процес, у якому мені не доводилося ділити своє життя на дві частини — робоче та приватне. Це нова глава у моїй роботі, а також у особистому житті», — розповів Рефн.

Шоу міститиме шість епізодів. Його премʼєра відбудеться на Венеціанському кінофестивалі, що триває до 10 вересня. Пізніше восени серіал випустять на Netflix.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis