За інформацією російського Телеграм-каналу Mash, 6 вересня співробітники H&M в росії отримали листа з повідомленням, що магазини компанії закриють для покупців 30 листопада, а протягом ще двох тижнів грудня звідти вивозитимуть обладнання
Маленькі магазини H&M в росії через брак продукції можуть закрити ще раніше — на початку жовтня. За 30 днів до закриття магазину з кожним працівником підпишуть договір про припинення трудової угоди.

Наприкінці серпня російське видання «Медуза» писало про те, що H&M оплатила оренду свого флагманського магазину в московській галереї «Актер» на девʼять місяців уперед. Сума виплата склала 150 мільйонів рублів (90 мільйонів гривень).
Також компанія сплатила всі штрафи за неведення комерційної діяльності в іншому московському торговому центрі «Колумбус». Ця сума могла сягнути 250 мільйонів рублів (150 мільйонів гривень).
У липні H&M Group оголосив, що повністю згортає бізнес на російському ринку. Бренди компанії, серед яких H&M, COS, Arket, & Other Stories, Monki і Weekday, припинили роботу офлайн та онлайн магазинів в росії 2 березня.
В компанії пояснили, що прийняли рішення про повний вихід з російського ринку «з урахуванням поточних операційних складнощів та непередбачуваного майбутнього». Протягом наступних місяців команда зосередить увагу на «відповідальному згортанні всіх операцій» та підтримці «зацікавлених» локальних працівників.
«Після ретельного розгляду, враховуючи нинішню ситуацію, ми не можемо продовжувати наш бізнес у росії. Ми глибоко засмучені тим, як це вплине на наших колег, і дуже вдячні за їхню наполегливу працю та самовідданість. Ми також хочемо подякувати нашим клієнтам за їхню підтримку протягом багатьох років», — прокоментувала заяву генеральний директор H&M Group Гелена Хельмерссон.

Найближчим часом H&M планує тимчасово відкрити свої магазини, щоб розпродати залишки одягу на території росії.
H&M Group працював на російському ринку з 2009 року. В компанії порахували, що через повне згортання вони втратять приблизно 2 мільярди шведських крон (близько 191,3 мільйона доларів).
У серпні голова Української ради торгових центрів Максим Гаврюшин заявив, що до кінця 2022 року у Києві та в містах, поблизу яких не відбувається активних бойових дій, можуть запрацювати магазини брендів іспанської компанії Inditex: Zara, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius і Massimo Dutti, а також H&M.