Біллі Айліш ушосте поспіль відповіла на однакові питання від Vanity Fair

Видання Vanity Fair вшосте записало традиційне відеоінтервʼю Time Capsule («Капсула часу») з Біллі Айліш. Редакція робить це з 2017 (тоді музикантці було 15 років), щораз в один той самий день — 18 жовтня. Співачка з року в рік відповідає на однакові питання. Окрім цього співачка поділилася подробицями нових стосунків, розказала, що спільно з братом Фіннеасом працює над новим альбомом та відповіла на питання з Інстаграму

«Я відчуваю глибокий звʼязок зі своїм “я”. Класно мати одразу пʼять версій себе, з якими можна взаємодіяти. Це так дивно — ніби спілкуєшся з іншими людьми, але ж водночас і з собою», — поділилася співачка, зазначивши, що за 2022 рік вона змінилася більше ніж протягом попередніх пʼяти.

Однією з найважливіших змін за 2022 співачка вважає своє ставлення до свого тіла: «Цьогоріч я дуже сильно переосмислила свій підхід до фізичних вправ. Це було геть непросто, але наразі я почуваюся краще ніж будь-коли. Я маю зовсім інший вигляд ніж раніше і пишаюся цим. Я дуже важко працювала над своїм тілом і мені направду хочеться стати “качком”».

Завершилося інтервʼю (теж традиційно) появою мами Айліш — актриси та співачки Меггі Беїрд.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis